Szukaj

Dawid Podsiadło nagle uaktywnił się na swoim Instagramie! Zaszalał i pokazał światu swoje czadowe mieszkanie!

Dawid Podsiadło zgolił wąsy i obciął włosy

Dawid Podsiadło pokazał swoje mieszkanie

Dawid Podsiadło jako młody wokalista, na polskiej scenie muzycznej zdobył już wszystko co było do zdobycia. Swojego czasu Podsiadło należał do najpopularniejszych artystów młodego pokolenia, wygrywał wszystkie plebiscyty, konkursy i rankingi. Był bezkonkurencyjny we wszystkich kategoriach, pokonując doświadczonych i popularnych starszych artystów. Muzyk był również bardzo aktywny w sieci.

  Moi Mili przeniosłem się do świata mobilnego. Od teraz mogę pisać częściej, krócej czyli bardziej sensownie. Założyłem Insta gdzie będę wrzucał zdjęcia, którymi również będę się starał coś Wam przekazać… Czasami. Love to all od You – napisał kilka lat temu Podsiadło

Jednak spektakularna kariera Dawida lekko przerosła, Podsiadło postanowił wiec ją zawiesić na jakiś czas i właściwie całkowicie usunął się z życia publicznego. Zatem Dawid po 4 latach bycia w świetle reflektorów postanowił sobie odpocząć od muzyki i mediów. Tłumaczył to tym, że  usunięcie się w cień będzie dobrą okazję do „nabrania dystansu, odpoczynku i poszukiwań inspiracji do nowych rzeczy”. Podsiadło ograniczył również swoją aktywność w mediach społecznościowych, z których pousuwał większą część wcześniej zamieszczonych zdjęć. Wreszcie po jakimś czasie zamieścił wpis na Facebooku z myślą o fanach zaniepokojonych jego milczeniem.

Pomyślałem, że to dobry moment żeby zamienić z Wami kilka słów. Nawet, kiedy nie stoję twardo na ziemi. A zdarzało mi się takie solidne trzymanie gruntu już, pamiętam dobrze. Zdarzało mi się też nad nim unosić. Ohh, to wspominam jeszcze lepiej.

Zatem niespodzianka dla fanów Dawida! Artysta wrócił na swojego Instagrama i przy okazji uroczystego powrotu pokazał światu filmik ze swojego salonu. Z zamieszczonego materiału wiemy, że Dawid ma w salonie wielką kanapę z poduszkami, w pokoju jest sporo półek z książkami i płytami. Uwagę zwraca również ciekawy obraz wiszący na jednej ze ścian. Na obrazie widnieje tajemniczy napis :

W tym domu gramy w gry

Mieszkanko Dawida jest urządzone raczej minimalistycznie, jednak dzięki światełkom rozwieszonym w salonie, czuje się ducha artysty.

Czekamy więc na kolejne doniesienia.


Dawid Podsiadło pokazał swoje mieszkanie

Dawid Podsiadło pokazał swoje mieszkanie

Dawid Podsiadło pokazał swoje mieszkanie

Dawid Podsiadło pokazał swoje mieszkanie

Dawid Podsiadło pokazał swoje mieszkanie

Dawid Podsiadło pokazał swoje mieszkanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×