Szukaj

Tabloidy nie mają żadnej litości dla Daniela M.! Właśnie ujawniono kolejne sensacyjne fakty

Daniel Martyniuk niebieska linia

Daniel Martyniuk niebieska linia

Daniel M. ma niebieską kartę

Daniel M. i jego żona Ewelina mają niebieską kartę. Sąsiedzi ujawnili szokujące zachowanie syna gwiazdy disco-polo. W sobotę konieczna była interwencja policji. Co nowego wiadomo w głośnej sprawie?

Od kilku dni Daniel M. jest na celowniku kolorowej prasy. Okazuje się, że po spektakularnym ślubie przyszła gorzka rzeczywistość, która wcale nie jest taka kolorowa. W niedzielę w domu świeżo upieczonych małżonków doszło do awantury, która zakończyła się interwencją policji. Wszystkie plotki potwierdził syn Zenka Martyniuka, który w czwartek wieczorem opublikował szokujące oświadczenie: „Ewelina jest nimfomanką”.

Służby mundurowe wezwała matka mężczyzny. Prawdopodobnie nie zdawała sobie sprawy, że M. miał przy sobie narkotyki. I to wcale nie taką małą ilość:

Przy podejrzanym znaleziono 3,4 grama konopi – potwierdza szef Prokuratury Rejonowej w Białymstoku Karol Radziwonowicz.

Daniel zapewnia, że niedozwolone substancje nie są jego własnością i nie ma pojęcia jak znalazły się w jego mieszkaniu. Teraz ciążą na nim poważne zarzuty. Za ten czyn grozi bowiem do 3 lat pozbawienia wolności.

Jak przyznają sąsiedzi, 29-latek zamiłowanie do imprez miał od zawsze. Kiedy w jego życiu pojawiła się Ewelina, wszyscy mieli nadzieję, że się opanuje:

Zanim synalek gwiazdora się ożenił, były tutaj imprezy do rana. Wzywaliśmy i policję i administrację. Myśleliśmy, że po ślubie wszystko się zmieni, a chłopak się opamięta i ustatkuje. Ale on nie zważa, że ma żonę w ciąży, że będzie ojcem. Wyzwiska i krzyk słychać naprawdę często – przyznała w rozmowie z Faktem jedna z sąsiadek.

Doszło do tego, że interwencja policji nie zakończyła się jedynie na pouczeniu. Nieoficjalnie mówi się, że policja założyła Danielowi M. i jego żonie Ewelinie niebieską kartę, czyli dokument który potwierdza że w domu jest przemoc, ale nie jest on oficjalnym zawiadomieniem o wszczęciu postępowania.

Dodajmy, że chociaż małżonkowie tego tematu początkowo komentować nie chcieli, niedawno wszystko się zmieniło. Daniel na swoim Facebooku wydał oświadczenie, w którym przedstawił zupełnie inną wersje wydarzeń niż ta, którą znamy z prasy bulwarowej:

Od jej matki usłyszałem ze mnie zniszczy co teraz skrupulatnie robią pierwszy raz u nich w domu a teraz gdy przestałem tam jeździć wysłali Eweline do Białegostoku, żeby podlać oliwy do ognia nie było tez żadnej awantury u mnie w Wasilkowie. Drzwi były otwarte i czekałem na swoją mamę, ktora przez liczne manipulacje Eweliny i jej matki poddała się emocjom i zadzwoniła na policję, a jakby co to nie pije alkoholu od maja i mam na to dowody pożałujecie tych oszczerstw i będziecie przepraszać – podkreślał mężczyzna.

Czy jest choć cień szansy na happy end tej historii?

Przerażające oświadczenie! Daniel Martyniuk brutalnie zaatakował ciężarną żonę na Facebooku! Naubliżał jej w paskudny sposób

Sensacyjne doniesienia tabloidu! Syn króla disco-polo wyrzucił ciężarną żonę z domu?! Afera z narkotykami tle

Sylwester Marzeń TVP 2 pod znakiem gwiazd! Margaret, Sylwia Grzeszczak, Zenek Martyniuk, Basia Kurdej-Szatan, Izabella Krzan


Daniel M. z żoną Eweliną M.

Daniel M. z żoną Eweliną M.

Daniel M. z żoną Eweliną M.

Daniel M. z żoną Eweliną M.

Daniel M. z żoną Eweliną M.

Daniel M. z żoną Eweliną M.

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×