Szukaj

Przerażające oświadczenie! Daniel Martyniuk brutalnie zaatakował ciężarną żonę na Facebooku! Naubliżał jej w paskudny sposób

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk oskarża żonę o nimfomanię

Daniel Martyniuk oskarżył ciężarną żonę o nimfomanię. Według syna Zenona Martyniuka, do ślubu zmusiła go teściowa i ciąża żony, która „złapała go na dziecko”. Co jeszcze napisał? Zobaczcie ostre oświadczenie!

Awantura z udziałem Daniela Martyniuka i jego niedawno poślubionej żony, Eweliny Martyniuk, zaczyna nabierać rumieńców. Ślub syna Zenka Martyniuka był wydarzeniem roku, a rodzice nie oszczędzili na nim nawet złotówki. Publicznie cieszyli się również z rychłych narodzin wnuka. Jak wygląda prawda o małżeństwie Daniela?

Jak się okazuje, wcale nie jest tak bajkowo jak na zdjęciach z wesela. Kilka dni temu w mediach pojawiły się doniesienia, że Martyniuk junior wyrzucił ciężarną partnerkę z domu, w którym nie stroniono od alkoholu i narkotyków. Źródła tabloidów mówiły też o przemocy domowej oraz interwencjach policji. Co na to Daniel?

Młody Martyniuk postanowił przenieść medialną bitwę do social mediów i opublikował ostry wpis na swoim profilu:

Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy. Jest tak Ewelina nosila plastry antykoncepcyjne przestała je nosić i zaszła w ciąże. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć było to juz 7 miesięcy temu zostala zmuszona do ślubu przez matkę i babcie, bo co ludzie powiedzą na wsi w russocicach panna z Dzieckiem na ślubie od jej matki usłyszałem ze mnie zniszczy co teraz skrupulatnie robią pierwszy raz u nich w domu a teraz gdy przestałem tam jeździć wysłali Eweline do Białegostoku, żeby podlać oliwy do ognia nie było tez żadnej awantury u mnie w Wasilkowie. Drzwi były otwarte i czekałem na swoją mamę, ktora przez liczne manipulacje Eweliny i jej matki poddała się emocjom i zadzwoniła na policję, a jakby co to nie pije alkoholu od maja i mam na to dowody pożałujecie tych oszczerstw i będziecie przepraszać – napisał na Facebooku (pisownia oryginalna – przyp. red)

Gdy Internauci zaczęli wyrzucać mu w komentarzach, że próbuje się wybielić i oskarża ciężarną żonę, Martyniuk odpowiedział:

Dowiedzcie się lepiej ludzie, a nie piszecie farmazony. Z Eweliną nie mieszkam od 2 miesięcy, mam dowody na to, że jest nimfomanką. Niedługo będziecie przepraszać

Myślicie, że rzeczywiście doczeka się „przeprosin”?

Sylwester Marzeń TVP 2 pod znakiem gwiazd! Margaret, Sylwia Grzeszczak, Zenek Martyniuk, Basia Kurdej-Szatan, Izabella Krzan

Piękna żona Daniela Martyniuka wreszcie pokazała swój ciążowy brzuch! Jest już bardzo duży!

Syn Zenka Martyniuka w luksusowej podróży poślubnej! Pokazał bardzo intymne zdjęcie ze swoją piękną żoną


Żona Daniela Martyniuka - Ewelina Golczyńska pokazała swój ciążowy brzuch

Żona Daniela Martyniuka - Ewelina Golczyńska pokazała swój ciążowy brzuch

Żona Daniela Martyniuka - Ewelina Golczyńska pokazała swój ciążowy brzuch

Żona Daniela Martyniuka - Ewelina Golczyńska pokazała swój ciążowy brzuch

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska w podróży poślubnej

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska w podróży poślubnej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×