Szukaj

Dance Dance Dance 3: Kluczowa zmiana wśród prowadzących. Już nie zobaczymy Tomasza Kammela i Macademian Girl

Tomasz Kammel, Tamara Gonalez-Perea

Tomasz Kammel, Tamara Gonalez-Perea

Dance Dance Dance 3 startuje już wiosną. Telewizja Polska właśnie oficjalnie podała listę uczestników programu. Wśród gwiazd między innymi Roksana Węgiel. Zaskakuje też zmiana na stanowisku prowadzących. 

Dance Dance Dance to program rozrywkowy, który szybko podbił serca widzów. Taneczne show emitowane na antenie TVP z udziałem największych gwiazd właśnie doczekało się trzeciej edycji. Po sukcesie dwóch poprzednich wydań kwestią czasu byłoto, kiedy telewizyjna Dwójka poinformuje o kontynuacji formatu. Widzowie z niecierpliwością czekali na infromacje kiedy w końcu gwiazdy znowu pojawiają się na parkiecie, by zaprezentować to, co potrafią. W każdym kolejnym odcinku będą oni musieli wykonać układ choreograficzny wzorowany na najpopularniejszych teledyskach, filmach, czy musicalach. Pojawiają się na parkiecie dwukrotnie. Solo, oraz w duecie.

Już wiosną na podbój parkietu ruszą kolejne znane pary. Jak do tej pory ich zmagania oceniało jury złożone z trzech osób. Za stołem jurorskim w poprzedniej edycji zasiadali: Ida Nowakowska, Piotr Kupisz oraz Anna Mucha. Ostatnio z jurorek znana z ciętego języka wprowadziła do show sporą dawkę emocji.

Dance Dance Dance 3: nowi prowadzący i pełna lista uczestników

Już od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się plotki o kolejnych gwiazdach, które mają wystąpić w tanecznym show. Kilka dni temu portal Pudelek podawał pierwsze doniesienia na ten temat i listę prawdopodobnych uczestników. Teraz Telewizja Polska postanowiła oficjalnie potwierdzić pełną listę uczestników. Jedną z największych gwiazd jest młodziutka wokalistka Roksana Węgiel, która wystąpi w duecie ze swoją przyjaciółką.

Sporym zaskoczeniem jest też zmiana prowadzących. Z formatem pożegnała się Tamara Gonzalez Perea, która zakończyła latem współpracę z TVP i nie szczędziła gorzkich słów pod adresem byłych pracodawców. Wielkim zaskoczeniem jest jednak nieobecność Tomasza Kammela. Ich miejsce w formacie zajęli Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, którzy w poprzedniej edycji pojawili się w roli uczestników.

W programie wystąpią:

  • Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak,
  • Paweł Bodzianny i Marta Paszkin (uczestnicy programu Rolnik szuka żony),
  • Roksana Węgiel i Oliwia Górniak,
  • Ola Nowak i Damian Kordas,
  • Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy,
  • Olga Łasak i Paweł Cieślak

Czekamy zatem na emisję pierwszego odcinka show, a tymczasem w naszej galerii możecie zobaczyć pierwsze wspólne zdjęcia uczestników.


Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak,

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak,

Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak,

Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak,

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×