Dagmara Kaźmierska boryka się z problemami zdrowotnymi: „Rehabilitanci rozkładają ręce”. Tylko jedno może ją uchronić od kalectwa

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska nie zdradza się zbyt często z tym, że grozi jej kalectwo. Królowa Życia zmaga się z poważnymi problemami, na które jeszcze nie znaleziono lekarstwa.

Dagmara Kaźmierska po udziale w show TTV Królowe życia na stałe zagościła w polskim show-biznesie. Dzięki programowi i charyzmie, jaką w nim pokazała, stała się prawdziwą gwiazdą i umiejętnie korzysta z zainteresowania wokół siebie. Już niedługo na rynek trafi jej kolejna książka. Tymczasem celebrytka zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Dagmara Kaźmierska w 2019 roku miała bardzo poważny wypadek samochodowy, po którym w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Pierwsze diagnozy lekarzy były przerażające. Znowu chodzi, ale problemy się pogłębiają i może grozić jej kalectwo.

Dagmarze Kaźmierskiej grozi kalectwo

Dagmara Kaźmierska, ponad trzy lata temu miała bardzo poważny wypadek samochodowy, po którym w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu.  Obrażenia były bardzo poważne. Doszło m.in. do zmiażdżenia stawów skokowych i pięt.

To był jakiś dramat! Dopiero doktor Stawicki mi nogi uratował. Tak musiało być, jak w tym filmie hinduskim, który kocham — czasem słońce, czasem deszcz. Nie może być nam za dobrze, bo wtedy byśmy zgnuśnieli. Nie gonilibyśmy marzeń i nie cieszylibyśmy się z tego, co mamy – mówiłą na Domówce u Dowborów.

W trakcie leczenia jedną z pięt wypełniły sztuczne więzadła oraz implanty. Niestety nogi w okolicach kostek wciąż są bardzo opuchnięte i Dagmara nawet do balowej sukni nie może założyć swoich ukochanych szpilek.

Piękna suknia nie jest oczywiście zbyt praktyczna, ma jednak tę zaletę, że zakrywa moje chore nogi, na które już nigdy nie włożę szpilek. Cóż, wiadomo, zdrowie jest najważniejsze – powiedziała Faktowi Kaźmierska podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN.

Ostatnio Dagmara wróciła do swoich problemów ze zdrowiem w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium. Zdradziła, że nie pomaga jej nawet rehabilitacja, a nadzieje daje już tylko nowy lek.

Mam ogromny problem z nogami. Najgorsze jest to, że niewiele można z tym zrobić. Rehabilitanci rozkładają ręce. Od długiego czasu zmagam się z permanentnym bólem, ledwo chodzę, ale nie tracę nadziei. Od przyszłego roku amerykańscy naukowcy będą testować specjalny żel, który ma zastąpić chrząstkę stawową. Jeśli to nie zadziała, dłużej z tym bólem nie pociągnę, dojdzie do całkowitego usztywnienia i przestanę chodzić.

Królowa Życia nie traci jednak charakterystycznego optymizmu i dodała:

Naprawdę wierzę w to, że jeszcze kiedyś założę szpilki na dwunastocentymetrowym obcasie.

Tego jej życzymy.


Dagmara Kaźmierska jeździ autem za milion

Dagmara Kaźmierska jeździ autem za milion

Dagmara Kaźmierska jeździ autem za milion

Dagmara Kaźmierska jeździ autem za milion

Dagmara Kaźmierska - 25. Międzynarodowe Targ Książki

Dagmara Kaźmierska - 25. Międzynarodowe Targ Książki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×