Cleo o macierzyństwie. Kiedy zostanie mamą? „Na ogół staram się w ogóle uciekać od tego tematu, ale…”

Cleo

Cleo

Cleo w ostatnim wywiadzie bardzo mocno otworzyła się na tematy osobiste. Wyjawiła między innymi to, czy planuje zostać mamą. Co do macierzyństwa ma bardzo sprecyzowane plany. 

Cleo karierę na scenie zaczynała wiele lat temu. Pierwszy raz swoich sił na scenie próbowała w popularnych talent show. Tam jednak nie została doceniona przez jurorów. Jej kariera nabrała tempa w momencie, gdy wzięła sprawy we własne ręce. Wokalistka nawiązała współpracę z producentem, Donatanem. Razem stworzyli wielki hit My Słowianie. To właśnie ta piosenka stała się przebojem i furtką do sławy. Z czasem przyszła pora na kolejne hity. Popularność tego utworu zaprowadziła ich aż na scenę Eurowizji. W 2014 roku w ostatecznej klasyfikacji zajęli 14. miejsce.

Artystka od dawna już rozkręca solową karierę i jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Jej kolejne piosenki stają się przebojami, a ona podbija serca fanów. Piosenkarka bardzo aktywnie też działa w social mediach, gdzie możemy podpatrzeć, jak wygląda nie tylko jej praca, ale też codzienność.

Czy Cleo chce mieć dzieci? Jej odpowiedź rozwiała wszelkie wątpliwości

Cleo kolejną grupę fanów zyskała w momencie gdy pojawiła się w programie The Voice Kids. Tam pełni rolę jednej z jurorek. Z młodymi uczestnikami talent show dogaduje się wręcz znakomicie. Młodzi uczestnicy formatu marzą o tym, by dołączyć do jej drużyny. Gwiazda rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, ale w programie Taka jak ty otworzyła się na tematy osobiste. Tylko w Jastrząb Post przedpremierowo możecie przeczytać fragmenty obszernego wywiadu.

Piosenkarka jak do tej pory niechętnie opowiadała fanom o swoich związkach i osobistych planach. W rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem postanowiła jednak zdradzić nieco więcej. Okazało się, że jak do tej pory nie miała zbyt dobrych doświadczeń z mężczyznami. Wyjawiła też swoje plany dotyczące macierzyństwa.

Czy chciałabym być mamą? Ostatnio się zastanawiałam, czy nie jest już za późno na takie decyzje. Jest presja macierzyństwa i na ogół staram się w ogóle uciekać od tego tematu, ale powiem ci tak najogólniej, że moje zdanie jest takie, że nic w życiu na siłę nie powinno się robić. Znam wiele par, które próbowały ratować związek dzieckiem, albo sobie na siłę robiły dziecko, albo: „późno trochę, to może byśmy założyli rodzinę”. To się zawsze źle kończyło. Najgorsze jest to, że zawsze cierpią najbardziej dzieci.

Gwiazda przyznała, że ogrom macierzyńskich uczuć obudził w niej udział w programie The Voice Kids. To właśnie tam cały czas obcuje z maluchami, które bardzo ją rozczulają. Cleo jest przekonana, że byłaby świetną mamą i nawet gdyby nie zaszła w ciążę, to bardzo poważnie rozważa adopcję.

Ja mam dużo w sobie miłości. Ja doszłam do wniosku, że jak może biologicznie nie zostanę mamą, to może zaadoptuje jakieś dziecko. Ja mam tyle w sobie miłości, że jakby nie wykluczam niczego. Ja wiem, że bym była fajną mamą i… ale na razie jestem fajną ciocią dla wszystkich.

Trzeba przyznać, że artystka nigdy wcześniej nie była tak szczera i nie zwierzała się z tematu macierzyństwa. To pierwszy raz, gdy powiedziała tak wiele w tak intymnej sprawie. Program Taka jak ty z udziałem Cleo premierowo zobaczycie na antenie TVP Kobieta 15 stycznia o godzinie 18.30.


Cleo - koncert mikołajkowy

Cleo - koncert mikołajkowy "Gwiazdy dzieciom"

Cleo - Gala French Touch 2021

Cleo - Gala French Touch 2021

The Voice Kids 4 - finaliści, drużyna Cleo

The Voice Kids 4 - finaliści, drużyna Cleo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×