Cleo po raz pierwszy otworzyła się w temacie związków. Mówi o zdradzie i przykrych doświadczeniach. „Będzie znowu bardzo bolało”

Cleo

Cleo

Cleo jest jedną z najpopularniejszych, a zarazem jedną z najbardziej skrytych wokalistek w show-biznesie. W ostatnim wywiadzie mocno otworzyła się na temat związków. Ma za sobą przykre doświadczenia.

Cleo to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Ogromną popularność przyniosła jej współpraca z Donatanem. Razem nagrali piosenkę Słowianie, która stała się wielkim hitem. Od tamtej pory nieustannie wydaje kolejne utwory, które z miejsca podbijają listy przebojów. Przez lata obecności na scenie zgromadziła wokół siebie wielu fanów, którzy z zapartym tchem śledzą jej karierę, ale też życie prywatne.

Piosenkarka ma też wielu fanów wśród młodych ludzi. Od momentu, gdy dołączyła do obsady The Voice Kids, stała się ulubienica dzieci. Ma do nich dużo cierpliwości i często wzrusza się podczas programu, gdy słyszy piękne wykonania młodych artystów. Wielu młodych ludzi marzy o tym w talent show dołączyć właśnie do jej drużyny.

Cleo o mężczyznach i zdradzie

Chociaż Cleo jest niezwykle popularna, a fani chcą wiedzieć o niej jak najwięcej, to jest dosyć skryta. Rzadko mówi o życiu prywatnym, a w wywiadach nie zdradza zbyt wiele. W programie Taka jak ty spotkała się z Mateuszem Szymkowiakiem, przed którym otworzyła się na temat relacji z mężczyznami. Jastrząb Post przedpremierowo publikuje fragmenty wywiadu, w którym gwiazda przyznaje, że od zawsze onieśmielała płeć przeciwną i nie potrafiła flirtować.

Po mamie to odziedziczyłam. Jak się zamyślam, to mam taką minę jakbym była ciężko niezadowolona ze świata i w większości mężczyźni zawsze się bali do mnie podejść. Może nie jestem typem kokietki (…) Ja nigdy taka nie byłam. Ja raczej jestem takim typem koleżanki z sąsiedztwa. Wyluzowanej, można się ze mną pośmiać, ale nie byłam taką przesłodzoną, nie – wyznała.

Cleo nigdy nie mówiła o swoich partnerach i nie pokazywała się z nimi na ściankach. Wiadomo jednak, że przeżyła już miłość, jednak doświadczyła też wielu przykrych uczuć. Jednym z nich jest zdrada.

Ja przede wszystkim potrzebuje przyjaciela. Miłość też, ale doszłam do wniosku, ze jednak przyjaźń w związku to jest najważniejsza rzecz. (…) Jeżeli ktoś dopuścił się zdrady, to znaczy, że to już przekreśla niestety przyjaźń. To przekreśla. Musiałam to wykluczyć.

W przeszłości piosenkarka została zraniona przez jednego z partnerów. To odcisnęło piętno na jej kolejnych związkach. Na pytanie, czy chciałaby się jeszcze mocno zakochać, zdecydowanie stwierdziła, że się tego obawia. Wielką miłość kojarzy bowiem z cierpieniem.

Mocno chyba nie. Bo chyba z tyłu głowy zawsze jest gdzieś ta myśl, że to będzie znowu bardzo bolało.

Trzeba przyznać, że Cleo tym razem wyjawiła naprawdę dużo. Cały wywiad możecie obejrzeć już w sobotę o godzinie 18:30 na antenie TVP Kobieta.


Cleo - sylwester 2021 Polsat

Cleo - sylwester 2021 Polsat

Cleo - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Cleo - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Cleo w bieliźnie

Cleo w bieliźnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×