Cleo ma chłopaka? O związku mówi rzadko, ale do mediów przeciekło kilka informacji

Czy Cleo ma chłopaka?

Czy Cleo ma chłopaka?

Cleo jest niezwykle tajemniczą gwiazdą. Bardzo chroni swoje życie prywatne i niechętnie opowiada o swoich związkach. Czy ma obecnie partnera? Z kim się spotyka?

Cleo w 2011 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu X-Factor, w którym wykonała utwór zespołu Creedence Clearwater Revival pt. Proud Mary. Choć miała mocny i melodyjny głos, nie przeszła do kolejnego etapu.

Joanna Klepko jest dowodem na to, że udział w talent show nie jest potrzebny, aby szybko stać się jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Kilka miesięcy po tym, jak wzięła udział w show TVN, podjęła współpracę z Donatanem, z którym nagrała utwór My słowianie.

Do momentu wybuchu pandemii wokalistka nie mogła narzekać na brak zajęć. Każdego roku występowała średnio na 200 koncertach, a w „międzyczasie” pracowała nad kolejnymi przebojami. Jej płyty sprzedają się świetnie. Dwa krążki osiągnęły nakład ponad 100 tys., a każdy singiel w krótkim czasie staje się przebojem.

Piosenkarka nie może również narzekać na brak dodatkowych zleceń. Ostatnio podjęła współpracę z Media Expert, gdzie otrzymała wysokie stanowisko. Cleo zajmie się tam realizacją projektów artystycznych promujących znaną markę.

Czy Cleo ma chłopaka albo męża? Kim jest jej partner?

Cleo jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci polskiego show-biznesu. Odkąd pojawiła się na scenie, bardzo stroni od tematów związanych z jej życiem prywatnym. W wywiadzie udzielonym dla Eski w kilku słowach opowiedziała o swoich związkach:

Miałam, tak! Nie za dużo, ale miałam. Pierwszego miałam na początku liceum.

W mediach niejednokrotnie pojawiały się informacje o tym, że ma partnera. Dwa lata temu szczególnie podgrzała atmosferę po tym, jak opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w objęciach mężczyzny, a pod nim krótki podpis:

Z ukochaną osobą piękne miejsca stają się jeszcze piękniejsze!

W tamtym czasie Plejada donosiła, że jej partnerem jest architekt, którego Cleo zatrudniła w swojej firmie, specjalizującej się w architekturze krajobrazu. Gwiazda jednak nie potwierdziła tych doniesień, a kilka miesięcy później para rozstała się. Fakt opublikował wówczas artykuł, w którym osoba z otoczenia wokalistki wyjawiła, dlaczego znowu jest singielką:

Asia miała tylko kilka dni wolnych w zeszłym roku i kompletnie na nic nie miała czasu. A związek trzeba pielęgnować i poświęcić mu trochę uwagi. W tym roku będzie podobnie i nie zanosi się na to, by miała więcej czasu dla siebie i bliskich. Postanowiła więc rozstać się z chłopakiem.

Na początku tego roku piosenkarka uchyliła rąbka tajemnicy i potwierdziła, że jest szczęśliwie zakochana. Nauczona doświadczeniami z przeszłości, tym razem postawiła granicę między życiem zawodowym a prywatnym:

Nie liczy się pierścionek. Ważne jest, że ludzie się kochają. Ja się zawsze śmieję, jak ciężkie kamienie muszą dźwigać wielkie gwiazdy Hollywoodu. Jak? Nie wiem. Nie ciąży im to? […] Mam w moim życiu czas na miłość. Jakoś się znajduję. Zachowuję to totalnie dla siebie, dlatego, że ten mój mały fragment życia, czyli rodzina i najbliższa, ukochana osoba to jest mój azyl, takie moje miejsce, gdzie mogę się wyciszyć. – powiedziała w Super Expressie.

Wierzymy, że w najbliższym czasie Cleo pokaże swojego wybranka.


Cleo wygrała TeleKamerę w 2020 roku

Cleo wygrała TeleKamerę w 2020 roku

Cleo – Sylwester 2020 TVP konferencja

Cleo – Sylwester 2020 TVP konferencja

Cleo – Sylwester 2020 TVP konferencja

Cleo – Sylwester 2020 TVP konferencja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×