Szukaj

Córka Marty Kaczyńskiej pogrążona w żałobie! Ewa straciła bliską osobę. Opublikowała poruszający wpis

W nocy z soboty na niedzielę zmarł 20-letni gwiazdor filmów Disneya Cameron Boyce. W ogromnym smutku są miliony fanów, a wśród nich córka Marty Kaczyńskiej – Ewa, która pożegnała swojego idola w szczególnie wzruszający sposób.
Ewa Dubieniecka w żałobie

Ewa Dubieniecka w żałobie

W niedzielę media obiegła smutna informacja dotycząca młodego idola nastolatków. Okazało się, że nagle zmarł 20-letni gwiazdor Disney Channel – Cameron Boyce. Tragiczną informację potwierdziła rodzina zmarłego za pośrednictwem rzecznika prasowego aktora. Śmierć Camerona wstrząsnęła dogłębnie jego wiernymi fanami, którzy do dziś nie mogą uwierzyć, że ich idol nie żyje. Idol nastolatek nigdy nie skarżył się na problemy zdrowotne, dlatego jego nagłe odejście jest tym większym szokiem.

W mediach społecznościowych pojawiły się nawet niewiarygodne doniesienia mówiące o tym, że Cameron Boyce nadal żyje. Na taką groteskową wiadomość nabrało się wielu internautów. Niestety prawda jest taka, że rodzina, fani oraz koledzy z planu filmu Duże dzieci żegnają w mediach społecznościowych Camerona Boyce’a, wśród nich m. in. Adam Sandler i Salma Hayek:

Zbyt młody, zbyt słodki, zbyt zabawny. Najmilszy, najbardziej utalentowany i najżyczliwszy dzieciak, jakiego znałem. Uwielbiałem go. Bardzo dbał o swoją rodzinę i wszystkich wkoło. Dziękuję Ci, Cameron za wszystko, co nam dałeś od siebie. Tak wiele jeszcze mogło być przed Tobą. Nasze serca są złamane. Myślami jestem z Twoją rodziną, której składam kondolencje – napisał na Twitterze Adam Sandler.

Miałam zaszczyt grać matkę Camerona w „Dużych dzieciach”. Był uduchowiony, utalentowany, hojny i zabawny. Świecił jasnym świtałem. Jego radość będzie żyć w naszych sercach, a on będzie tańczył i świecił na tamtym świecie – napisała Salma Hayek.

Do grona osób opłakujących młodego aktora dołączyła także starsza córka Marty KaczyńskiejEwa Dubieniecka. Nastolatka, podobnie jak światowe gwiazdy, również umieściła na swoim profilu czarno-białe zdjęcie swojego idola, dodając wzruszający wpis:

Jestem trochę spóźniona, ale lepiej późno niż wcale… Spoczywaj w pokoju Cameron – napisała Ewa.

Jakie to smutne…

Zobacz: Córka Marty Kaczyńskiej oblała koniec roku szkolnego! Wszystkim pochwaliła się na Instagramie!

Zobacz: Zalana łzami córka Marty Kaczyńskiej na Instagramie: “Jestem przygnębiona”. Niepokojące wpisy nastolatki dają do myślenia

Zobacz: Marta Kaczyńska jest w czwartej ciąży?! Co chciała przekazać swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie?


Ewa Dubieniecka pożgnała swojego idola

Ewa Dubieniecka pożgnała swojego idola

Ewa Dubieniecka wznosi toast za zakończenie roEwa Dubieniecka wznosi toast za zakończenie roku szkolnegoku szkolenego

Ewa Dubieniecka wznosi toast za zakończenie roku szkolnego

Zapłakana Ewa Dubieniecka na Instagramie

Zapłakana Ewa Dubieniecka na Instagramie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×