Madonna na 61 urodziny dostała od dzieci taki prezent, że nawet jej fani zaniemówili z wrażenia! Rozbrajające wideo podbija sieć [WIDEO]

Madonna dzieci

Madonna dzieci

Madonna skończyła 61 lat. Jest wielka gwiazdą muzyki pop, urasta do miana legendy. Z okazji jej wielkiego dnia, dzieci zdobiły jej niesamowity prezent. Zobaczcie.

Madonna jest piosenkarką, która w historii muzyki sprzedała najwięcej płyt. Trudno jest zliczyć jej liczne przeboje, sukcesy czy role filmowe. Przez media od lat uważana jest za królową popu. Chyba nie ma na świecie osoby, która by jej nie kojarzyła. Aż trudno uwierzyć, że 16 sierpnia skończyła 61 lat! Wydaje się, że czas się dla niej zatrzymał. Wygląda fantastycznie i do tego ciągle tworzy kolejne hity.

Zobacz: 61-letnia Madonna wygina ciało jak akrobatka! Co za widok! Tego nie da się odzobaczyć [WIDEO]

Gwiazda na swoim Instagramie podzieliła się z obserwującymi filmem, który został nagrany podczas przyjęcia urodzinowego. Zobaczcie, jaki cudowny, bezcenny prezent zrobiły jej dzieci.

Najlepszy prezent na świecie! Kiedy twoje dzieci…śpiewają dla ciebie – napisała wyraźnie wzruszona pomysłem piosenkarka.

Przypomnijmy. Madonna ma 6 dzieci, dwoje biologicznych – Rocco i Lourdes, a także czworo adoptowanych z Malawi: Davida, Chifundo „Mercy” James i bliźniaczki Stellę i Esther. Pociechy, zaśpiewały Madonnie piosenkę Eltona Johna Your song. Brawurowe wykonanie, z akompaniamentem na pianinie, doceniła nie tylko gwiazda, ale także komentujący.

  • Wspaniale!
  • Widać, że dzieci cie bardzo kochają, a David – on jest wspaniały!
  • Miliony twoich dzieci na całym świecie także ślą najlepsze życzenia!
  • Niektórzy ludzie powinni żyć wiecznie – płyną miłe słowa.

Zobacz: Madonna pokazała pierwszy rodzinny portret! Pozuje z całą szóstką dzieci! To zdjęcie przejdzie do historii!

Wygląda na to, że Madonna znajduje się w doskonałej formie. Po czterech latach przerwy, w czerwcu wydała czternastą płytę studyjną – Madame XNieco wcześniej, bo w kwietniu, w sieci pojawił się kawałek zapowiadający nowy krążek. Medellin, bo o nim mowa, zdobywa rekordy wyświetleń!

Dorobek Madonny

Na swoim koncie ma już 14 studyjnych albumów i ponad 80 singli, w tym legendarne przeboje takie jak Like a Virgin, Material Girl, La Isla Bonita, Like a Prayer, Vogue, Hung Up czy Frozen.

Wzmiankę o Madonnie znajdziecie w słynnej Księdze Rekordów Guinnessa. Amerykanka jest najlepiej „sprzedającą się” artystką w całej historii muzyki. W ciągu wieloletniej kariery sprzedała ponad 300 milionów albumów.

Madonna Louise Ciccone to ikona popkultury, którą zna cały świat. Wieczna skandalistka jest dla wielu młodych artystów muzycznym autorytetem. życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz: Szykuje się najlepsza Eurowizja w historii! Wystąpi… Madonna! Już wiadomo co zaśpiewa!


Madonna - 61 lat

Madonna - 61 lat

Madonna - 61 lat

Madonna - 61 lat

Madonna - 61 latMadonna - 61 lat

Madonna - 61 lat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×