Szukaj

Kuba Wojewódzki z okazji 56. urodzin sprawił sobie prezent o jakim marzy każdy facet! „Kto bogatemu zabroni”

Kuba Wojewódzki - 56 urodziny

Kuba Wojewódzki - 56 urodziny

Kuba Wojewódzki obchodzi 56. urodziny. Z tej okazji sprawił sobie prezent, godny króla TVN. Zobacz, co takiego postanowił kupić. 

Kuba Wojewódzki, to jeden z popularniejszych polskich dziennikarzy, który od długiego czasu pracuje na własne nazwisko. Od 2002 roku bowiem prowadzi talk-show, do którego zaprasza gwiazdy. Przez ten czas na słynnych kanapach zasiadały zarówno największe nazwiska, jak i te nieco mniejsze.

Nic więc dziwnego, że przez lata obecności w polskim show-biznesie, Kuba nie tylko otworzył własną restaurację, ale także dorobił się sporej grupy wiernych fanów. Jeszcze kilka lat temu, to właśnie oni, regularnie szukali wieści na jego temat w kolorowej prasie. Obecnie dzięki powszechności internetu, śledzą go w social mediach.

Zwłaszcza, że Wojewódzki chętnie dzieli się nowinkami ze swojego życia. Tak jak w piątek, kiedy opublikował zdjęcie z nowym samochodem – marki Jeep WranglerOffroadowy pojazd to prezent, który Kuba zrobił sobie na 56. urodziny, przypadające w piątek 2 sierpnia:

Dziś moje urodziny #trudno. Wszystkim, którzy się do tego przyczynili ~ dziękuję. Tym razem postanowiłem sprawić sobie bardziej stylowy prezent – skomentował zdjęcie dziennikarz.

Prezentu pozazdrościli mu internauci, którzy w komentarzach nie tylko wyrażali podziw dla nowego samochodu, ale także składali życzenia mężczyźnie:

  • Na szczęście z wiekiem tylko auta tracą na wartości, bogatości redaktorze!
  • Kocham wranglerki. Sama jestem posiadaczka jednego i jestem mega zadowolona!
  • Wreszcie kupiłeś normalny samochód, a nie te szlifierki.
  • Kto bogatemu zabroni? Wszystkiego najlepszego!
  • Ten moment kiedy masz 56 lat, wyglądasz na 40, a zachowujesz się jak 18latek. Tak trzeba żyć!
  • Młodej Duszy do końca! Wszystkiego najlepszego Kuba!

Redakcja przyłącza się do życzeń, życząc wszystkiego dobrego na kolejne dni. Dla wszystkich fanów Kuby mamy nie lada gratkę. W galerii prezentujemy archiwalne zdjęcia dziennikarza, by pokazać jak zmienił się w ciągu ostatnich lat. Zobaczcie sami.

Zobacz: Największy kicz w historii?! Kuba Wojewódzki w butach, których nie chcą nosić żadne gwiazdy!

Zobacz: Kuba Wojewódzki pokazał się z seksowną blondynką! Takiego demona seksu wyrwał z ramion Tomka Karolaka! Jest romantyczna fota!

Zobacz: Ile trzeba zapłacić w restauracji Kuby Wojewódzkiego? Znamy dokładne ceny! Oj, nie jest tanio


WojewodzkiZdjęcie Kuby Wojewódzkiego z dzieciństwa

Zdjęcie Kuby Wojewódzkiego z dzieciństwa

Kuba Wojewódzki na zdjęciu z liceum

Kuba Wojewódzki na zdjęciu z liceumKuba Wojewódzki na zdjęciu z liceum

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×