NewsyKuba Wojewódzki pokazał się z seksowną blondynką! Takiego demona seksu wyrwał z ramion Tomka Karolaka! Jest romantyczna fota!

Kuba Wojewódzki pokazał się z seksowną blondynką! Takiego demona seksu wyrwał z ramion Tomka Karolaka! Jest romantyczna fota!

Kuba Wojewodzki Magdalena Malicka
Kuba Wojewodzki Magdalena Malicka
Tila Nowak

28.07.2019 16:02, aktual.: 28.07.2019 22:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kuba Wojewódzki słynie z drogich błyskotek, sportowych aut i dziewczyn, które swoim wyglądem mogą zawstydzić większość topowych modelek. Po rozstaniu z Renatą Kaczoruk przez sportowe auto prezentera przewinęło się kilka ślicznotek. Teraz, gdy otworzył swoją restaurację ma kolejnego asa w rękawie. Jak mawia stare przysłowie "przez żołądek do serca". Piękna blondynka umieściła na swoim koncie w mediach społecznościowych dość wymowne zdjęcie. Czyżby teraz Tomasz Karolak miał żal do Króla TVN-u, że ten odbił mu byłą dziewczynę?

Magdalena Malicka to niezwykle atrakcyjna blondynka obdarzona ciałem bogini i niewybrednym poczuciem humoru. Gotowa jest także na ciętą ripostę, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Przekonał się o tym sam Tomasz Karolak, gdy blond piękność wydała oświadczenie o rozpadzie ich związku na Instagramie w grudniu 2018 roku.Czyżby właśnie niewyparzony język i inteligentny żart były wspólnymi mianownikami flirtu Kuby Wojewódzkiego ze śliczną modelką? Magdalena Malicka, znana też jako Magdalena Dziun odwiedziła prezentera w jego nowej restauracji. Oczywiście nie mogło obejść się bez wspólnego selfie i wpisu, który wyjaśnia całe zamieszanie.

Dobrze Cię widzieć po 10 latach. On zna mnie odkąd miałam 16 lat. Czas szybko leci. Przyjaciel z dzieciństwa - napisała modelka

Całe szczęście opis zdjęcia wyjaśnia, że było to tylko spotkanie dawnych znajomych z dzieciństwa przy drinku. Kuba Wojewódzki musiał się bardzo cieszyć z możliwości wzniesienia toastu z tak atrakcyjną dziewczyną. Przy okazji pochwalił się nowym miejscem na mapie Warszawy, którym zarządza i które lada chwila przyniesie mu jeszcze większy majątek niż pokaźna suma znajdująca się na jego koncie.

  • Magdalena Malicka - nowa dziewczyna Tomasza Karolaka
  • Magdalena Malicka i Kuba Wojewódzki- Instagram
  • Kuba Wojewódzki otwiera restaurację
  • Kuba Wojewódzki otwiera restaurację
  • Kuba Wojewódzki- Instagram
  • Kuba Wojewódzki w modnej kurtce
  • Magdalena Malicka - Instagram
  • Magdalena Malicka i Kuba Wojewódzki- Instagram
  • Kuba Wojewódzki bez okularów
  • Magdalena Malicka - nowa dziewczyna Tomasza Karolaka
[1/10] Magdalena Malicka - nowa dziewczyna Tomasza Karolaka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także