Szukaj

Tak wygląda knajpa Kuby Wojewódzkiego w środku! To będzie najbardziej lanserska miejscówka w Warszawie! Sam bar jest jak z Jamesa Bonda!

Kuba Wojewódzki korzysta z popularności, zarobionych pieniędzy i otwiera własną restaurację w jednym z najdroższych miejsc na mapie Warszawy! Na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia wnętrz knajpki. Poznaliśmy także datę otwarcia! Zajrzycie? 
Kuba Wojewódzki restauracja w środku

Kuba Wojewódzki osiągnął w polskim show-biznesie chyba wszystko, co tylko mógł. Od lat prowadzi najlepsze show w polskiej telewizji, oceniał ludzi w programach dla młodych talentów, jako jedyny “zgasił” Simona Cowella na oczach całego świata, zaliczył głośne romanse z najlepszymi kobietami w show-biznesie, jeździ najdroższymi autami, inwestuje w nieruchomości w najlepszych lokalizacjach, gra w teatrze, a teraz rozkręca własny biznes!

Dziennikarz widząc spadek oglądalności programów i seriali telewizyjnych chyba przestraszył się, że i jego show kiedyś przestanie być emitowane. Postanowił więc zabezpieczyć się na przyszłość i otworzył restaurację, a właściwie przygotowuje się do jej otwarcia!

Już jutro, na warszawskim Powiślu, w jednym z najdroższych miejsc w stolicy będzie można wpaść do jego knajpki nazwanej Niewinni czarodzieje 2.0. Na zdjęciach jakie pojawiły się na oficjalnym Instagramie widać duży barek przywołujący na myśl te, w którym wstrząśnięte nie mieszane Martini popijał słynny James Bond. Długa lada i rząd krzesełek mają gwarantować temu miejscu sporą liczbę gości w weekendowe wieczory.

Wnętrze knajpy Kuby Wojewódzkiego jest bardzo klimatyczne – jest tam stary dywan, drewniane stoliki bez obrusów i kryształowy żyrandol rodem z kultowych seriali z lat 80. Na jednym z krzeseł siedzi dumny Kuba i zaprasza na otwarcie, które już 11 lipca o godzinie 11.00!

Zajrzycie? Z pewnością miejscówka firmowana twarzą żywej legendy telewizji przyciągnie grono klientów i doczeka się statusu miejsca kultowego. My na pewno tam wpadniemy! 🙂

Zobacz: Kuba Wojewódzki z nową partnerką na celowniku paparazzi! Kim jest ta młoda i piękna kobieta?!

Zobacz: Kuba Wojewódzki zabrał swoją nową miłość na wytworny lans po stacji benzynowej! Czy jest ładniejsza od Renulki?

Zobacz: Kuba Wojewódzki przeszedł samego siebie! W takich luksusach jeszcze nie podróżował! “Czas wejść na wyższy poziom”


Czy śmieszą Cię żarty Kuby Wojewódzkiego?

×