Szukaj

Tak wygląda knajpa Kuby Wojewódzkiego w środku! To będzie najbardziej lanserska miejscówka w Warszawie! Sam bar jest jak z Jamesa Bonda!

Kuba Wojewódzki korzysta z popularności, zarobionych pieniędzy i otwiera własną restaurację w jednym z najdroższych miejsc na mapie Warszawy! Na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia wnętrz knajpki. Poznaliśmy także datę otwarcia! Zajrzycie? 
Kuba Wojewódzki restauracja w środku

Kuba Wojewódzki restauracja w środku

Kuba Wojewódzki osiągnął w polskim show-biznesie chyba wszystko, co tylko mógł. Od lat prowadzi najlepsze show w polskiej telewizji, oceniał ludzi w programach dla młodych talentów, jako jedyny „zgasił” Simona Cowella na oczach całego świata, zaliczył głośne romanse z najlepszymi kobietami w show-biznesie, jeździ najdroższymi autami, inwestuje w nieruchomości w najlepszych lokalizacjach, gra w teatrze, a teraz rozkręca własny biznes!

Dziennikarz widząc spadek oglądalności programów i seriali telewizyjnych chyba przestraszył się, że i jego show kiedyś przestanie być emitowane. Postanowił więc zabezpieczyć się na przyszłość i otworzył restaurację, a właściwie przygotowuje się do jej otwarcia!

Już jutro, na warszawskim Powiślu, w jednym z najdroższych miejsc w stolicy będzie można wpaść do jego knajpki nazwanej Niewinni czarodzieje 2.0. Na zdjęciach jakie pojawiły się na oficjalnym Instagramie widać duży barek przywołujący na myśl te, w którym wstrząśnięte nie mieszane Martini popijał słynny James Bond. Długa lada i rząd krzesełek mają gwarantować temu miejscu sporą liczbę gości w weekendowe wieczory.

Wnętrze knajpy Kuby Wojewódzkiego jest bardzo klimatyczne – jest tam stary dywan, drewniane stoliki bez obrusów i kryształowy żyrandol rodem z kultowych seriali z lat 80. Na jednym z krzeseł siedzi dumny Kuba i zaprasza na otwarcie, które już 11 lipca o godzinie 11.00!

Zajrzycie? Z pewnością miejscówka firmowana twarzą żywej legendy telewizji przyciągnie grono klientów i doczeka się statusu miejsca kultowego. My na pewno tam wpadniemy! 🙂

Zobacz: Kuba Wojewódzki z nową partnerką na celowniku paparazzi! Kim jest ta młoda i piękna kobieta?!

Zobacz: Kuba Wojewódzki zabrał swoją nową miłość na wytworny lans po stacji benzynowej! Czy jest ładniejsza od Renulki?

Zobacz: Kuba Wojewódzki przeszedł samego siebie! W takich luksusach jeszcze nie podróżował! “Czas wejść na wyższy poziom”


Kuba Wojewódzki otwiera restaurację

Kuba Wojewódzki otwiera restaurację

Kuba Wojewódzki otwiera restaurację

Kuba Wojewódzki otwiera restaurację

Kuba Wojewódzki otwiera restaurację

Kuba Wojewódzki otwiera restaurację

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×