Miłość Kuby do luksusu weszła na wyższy poziom, o czym dziennikarz poinformował swoich fanów na Instagramie. To właśnie tam wstawił zdjęcie, na którym pozował z helikopterem u boku. Wojewódzki rozpoczyna przygodę z lataniem i ma już za sobą pierwszą lekcję:
Czas zaliczyć wyższy poziom. Dziś pierwsza lekcja..... Jakbym nie wrócił ~ wspominajcie mnie dobrze - skomentował zdjęcie dziennikarz.
Fani nie tylko trzymali kciuki, ale zaproponowali także, że z chęcią zaopiekują się samochodami Wojewódzkiego:
- Mogę w ramach wolontariatu zaopiekować się Bentleyem
- Co to dla ciebie mistrzu złoty! Mam nadzieje że twój Gdyński apartament wyposażony jest lądowisko
- I słusznie! Moim zdaniem lepszy samolot bo można się bardziej wyluzować podczas lotu. Helikopter wymaga ciągłej kontroli. Z drugiej strony to kwestia gustu
- Po co jeździć Porsche, jak można śmignąć nad korkiem śmigłowcem
- Wreszcie ma Pan maszynę która mniej pali (a jeśli nie mnie to na pewno taniej wyjdzie)
Ciekawe kiedy Kuba całkowicie przerzuci się na latanie.