Szukaj

Dla Kate super luksusowy prezent, a dla Meghan? Wydało się, co księżna Camilla wręczyła żonie Harry’ego w dniu ślubu!

Co Meghan Markle dostała w prezencie od księżnej Camilli?

Gdy księżna Kate dołączyła do rodziny królewskiej w kwietniu 2011 roku otrzymała bardzo piękny prezent ślubny od swojej teściowej, księżnej Camilli. Czy taki sam podarunek dostała Meghan Markle, kiedy poślubiła księcia Harry’ego?

Camilla wręczyła Kate złotą bransoletkę, na której umieszczono tarczę z wygrawerowanymi monogramami – z jednej strony “C” jak Catherine i diadem, a z drugiej “C” jak Camillia i koronę. Po raz pierwszy księżną Cambridge w nowej biżuterii zauważono dwa miesiące po królewskim ślubie.

Bransoletka jest jedną z ulubionych Kate, często uzupełnia nią swoje stylizacje podczas oficjalnych wyjść. Pokazuje ona mocną więź, jaka łączy księżną z żoną księcia Karola. Wydaje się więc, że nie ma ani odrobiny prawdy w plotkach o rzekomym konflikcie Kate i Camilli, które jakiś czas temu zaczęły krążyć w brytyjskiej prasie.

Niedawno królewscy fani zaczęli się zastanawiać na tym, czy Camilla podarowała podobny prezent Meghan, która oficjalnie dołączyła do rodziny królewskiej w maju. Okazuje się, że trafili oni w dziesiątkę. Bransoletka Meghan została zauważona kilka dni po jej ślubie z Harrym. Jest to wielka litera “M” z koroną i jest bardzo podobna do indywidualnych szyfrów Williama, Kate i Harry’ego.

Nie ma więc wątpliwości, że Meghan została powitana w królewskiej rodzinie z otwartymi ramionami. Na imprezie w ogrodzie trzy dni po królewskim ślubie, żona Harry’ego i Camilla również udowodniły, że mają dobry kontakt, a najlepszym tego dowodem było kilkukrotne dyskretne podtrzymywanie księżnej Kornwalii za ręce.

Przepełnione żalem listy księżnej Diany do księcia Filipa trafiły na czołówki tabloidów. Co jej odpowiedział?

Nie żyje kochanek księżnej Diany. O ich trudnym uczuciu aż huczało w mediach

Księżna Camilla jątrzyła w związku Kate i Williama! Po latach ujawniono jej podły plan


Którą z nich lubisz bardziej – Meghan Markle czy księżnę Kate?

×