Co dalej z pracą Marty Manowskiej w TVP? To już oficjalna decyzja szefostwa

Marta Manowska

Marta Manowska

Posada Marty Manowskiej w Telewizji Publicznej zagrożona? Jakie wieści płyną na temat lubianej dziennikarki?

Marta Manowska odkąd pojawiła się w Rolnik szuka żony, wyrosła na jedną z największych gwiazd TVP. Po tym formacie pokochała ją cała Polska. Reality show o rolnikach poszukujących miłości zjednało jej sympatię nie tylko uczestników, którzy chętnie zwierzali jej się ze swoich miłosnych rozterek, ale także widzów.

Prezenterka dzięki popularności zaczęła pojawiać się także w kolejnych programach. Prowadziła też The Voice Senior, a także jest gospodynią Sanatorium Miłości. Mało tego, udziela się w wielu innych projektach Telewizji Polskiej. Niestety ostatnio wielu jej fanów martwi się o jej losy w TVP. Dlaczego?

Co dalej z pracą Marty Manowskiej w TVP?

Ostatnio w kolorowej prasie nie brakowało plotek, że Marta Manowska być może pożegna się z pracą w TVP. Zapewne wpłynęło na te pogłoski odsunięcie jej od prowadzenia The Voice of Senior. Nic bardziej mylnego. Dziennikarka poprowadzi nowy sezon programu Kobieta w drodze. Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do piątej serii formatu. Bohaterkami nowych odcinków będą m.in.: Anna Mackiewicz-Solska, Marianna Dufek i Elżbieta Ficowska.

Jestem dumna z tego cyklu, bo jest wyjątkowy. Marta Manowska rozmawia z niesamowicie silnymi kobietami, które są przykładem dla innych. Bez wątpienia każda z nich motywuje i inspiruje do działania. To kobiety, które pokazują, że warto pomagać, uczą jak dobrze i pięknie żyć, że można i trzeba walczyć o marzenia. Zapraszam do oglądania „Kobiet w drodze” w TVP Kobieta, to będzie kolejny bardzo dobry sezon, pełen empatii, miłości i wzruszeń – mówi Iwona Bocian-Zaciewska, Dyrektor Redaktor Naczelna TVP Kobieta.

Na profilu samej zainteresowanej także pokazała się zapowiedź.

„Kobiety w drodze” to dla mnie bardzo ważny program. Poruszany tematy, które spędzają nam sen z powiek. Nie pozwalają przejść obojętnie. Wiele z tych rozmów to także spełnienie moich zawodowych marzeń i ambicji, dla takich spotkań warto uczyć się, rozwijać, czytać, wciąż czerpać wiedzę. W kolejnych postach będę chciała przestawić Wam pokrótce historie moich bohaterek. A Was chciałam zapytać o tematy, które chcielibyście poruszyć w tym programie […] – napisała

Jesteście fanami Marty Manowskiej?


Marta Manowska zapowiada nowy sezon programu

Marta Manowska zapowiada nowy sezon programu

Marta Manowska zapowiada nowy sezon programu

Marta Manowska zapowiada nowy sezon programu

Marta Manowska w nowej fryzurze

Marta Manowska w nowej fryzurze

Komentarze

 • Gośćgkj pisze:

  Bardzo miła….

 • Gość Anna pisze:

  Bardzo fajna dziewczyna .Nie znam jej i nie wiem jaka jest prywatnie,ale wygląda na szczerą sympatyczną i miłą.
  Myślę,że taka właśnie jest.Bardzo ją lubię oglądać. Pozdrawiam.

 • Gość Maryla pisze:

  Pani Manowska jest ciepłą, wspaniałą kobietą a programy prowadzone przez nią dobrze i chętnie się ogląda

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×