Brat księżnej Diany zarabia na jej śmierci. Wystawił na sprzedaż bardzo osobistą pamiątkę z pogrzebu Lady Di

Księżna Diana i brat Charles Spencer

Księżna Diana i brat Charles Spencer

Charles Spencer 22 lata temu stracił siostrę – księżną Dianę. Po latach postanowił sprzedać bardzo osobistą pamiątkę po Królowej Ludzkich Serc. Jaką? 

Diana Spencer zmarła 31 sierpnia 1997 roku w tragicznym wypadku samochodowym. Kiedy cały świat stracił Królową Ludzkich Serc, Charles Spencer pożegnał ukochaną siostrę. Był jedną z osób, która wygłosiła przemowę na pogrzebie mamy Williama i Harry’ego.

Zobacz: Czy królowa Elżbieta II nie lubiła księżnej Diany? Po latach ujawniono smutny sekret

Charles Spencer sprzedaje przemowę z pogrzebu Diany

Po latach brat księżnej, postanowił spisać słowa, które wygłosił na jej pogrzebie. Niebieska książka Hołd Charlesa Spencera dla Diany, księżnej Walii trafiła do sklepów, a konkretniej do tego znajdującego się na terenie Althorp. Dla zwiedzających jest on otwarty latem. Dzieło, po raz pierwsze wydane w 2000 roku, jest również dostępne online. Możliwe jest bezpłatne podpisanie przez Spencera.

Zobacz: Dziś 22 rocznica śmierci księżnej Diany. Przypominamy najważniejsze fakty i najpiękniejsze archiwalne zdjęcia Lady Di

Zdarza się, że hrabia pojawia się w sklepie i osobiście podpisuje książki. Jak podaje informator The Sun czasami gości tam codziennie i udaje mu się spotykać z tłumem prawdziwych fanów Królowej Ludzkich Serc. 

Według personelu robi to przez większość część dnia. W kolejce znajduje się średnio około 50 lub 60 osób, prawdopodobnie więcej. Był całkiem miły dla ludzi, miły i dziękował im za przybycie – podkreślał informator tabloidów.

Okazuje się, że jest jednak jeden haczyk. Hrabia nie podpisuje wszystkich książek, co bulwersuje osoby, które zdecydowały się zakupić jego dzieła.

Podpisze tylko swoje książki historyczne, każda o wartości około 20 funtów, lub tę mowę za 30 funtów. Nie podpisałby mojego przewodnika o wartości 5,99 funtów. Moja żona była rozczarowana, że nie było w nim żadnych zdjęć Diany.

 

Pomimo braku zdjęć, tekst jest niezwykle wzruszający, co podkreślają osoby, które lekturę mają już za sobą. To w nim przeczytać możemy, że księżna była „symbolem bezinteresownego społeczeństwa”. Mężczyzna przysiągł także, że nie pozwoli, by jej  synowie, Harry i William byli tylko zanurzeni w obowiązkach służbowych.

Zobacz: Królowa Elżbieta II po śmierci księżnej Diany popełniła fatalny błąd. Do dzisiaj nie może go sobie wybaczyć

 


Charles Spencer - brat księżnej Diany

Charles Spencer - brat księżnej Diany

Charles Spencer jest bratem księżnej Diany

Charles Spencer jest bratem księżnej Diany

All-ONS_00330770-10_rocznica_smierci_Diany

NPA ROTA PHOTOS Princess Diana Memorial Service on the 10th anniversary of her tragic death in Paris, held at the Guard's Chapel in Wellington Barracks, London....... Charles Spencer and his family arrive

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×