Szukaj

Trudne chwile Camili Cabello i Shawna Mendesa. Przeżywają pierwszy kryzys?

Camila Cabello i Shawn Mendes

Camila Cabello i Shawn Mendes

Shawn Mendes i Camila Cabello poczuli, że powinni zrobić sobie przerwę od siebie. Czy to już pierwszy kryzys w ich relacji?

Shawn Mendes i Camila Cabello wspólnie nagrali utwór Senorita. Piosenka błyskawicznie stała się hitem nie tylko przez chwytliwy tekst i wpadającą w ucho melodię, ale także przez fakt, że wokół niej pojawiła się historia o tym, że artystów połączyło prawdziwe, silne uczucie. Początkowo artyści ukrywali swój związek, jednak po pewnym czasie przestali udawać, że nic ich nie łączy.

Cabello publicznie wyznała miłość wokaliście, a on nie pozostał jej dłużny i zdradził, jak wyglądają randki z piosenkarką. Nie jest tajemnicą także, że całą kwarantannę spędzili razem, a paparazzi niejednokrotnie przyłapali ich na czułościach.

Dzisiaj jednak zagraniczne media doniosły, że zakochani postanowili zrobić sobie przerwę.

Camila Cabello i Shawn Mendes zrobili sobie przerwę

In Touch, powołując się na informatora z otoczenia Camili i Shawna, twierdzi, że zakochani postanowili zrobić sobie przerwę i odpocząć od siebie, po miesiącach spędzonych razem na kwarantannie.

Pierwotny plan zakładał, że Camila wróci z nim do Los Angeles – powiedział informator – Ale zdecydowali, że muszą zrobić sobie przerwę.

Dodał, że mimo tego, że są bardzo zajęci i oboje robią kariery, to spędzili ze sobą bardzo dużo czasu.

Mimo karier spędzili razem większość ostatniego roku. Byli zakochani i byli najlepszymi przyjaciółmi – nadal są – zapewnił donosiciel – Miniony rok był dla nich niezwykły i tak bardzo się wspierali. Nic między nimi nie poszło źle, po prostu zdali sobie sprawę, że potrzebują trochę czasu oddzielnie.

Shawn i Camila pracują nad nowymi albumami i potrzebują trochę przestrzeni, aby się rozwijać. Chociaż trudno było tej parze przyznać, że potrzebują pobyć osobno, wiedzą, że tak będzie najlepiej.

Nadal rozmawiają często ze sobą i kochają się – zapewnił informator.

Fani pary mogą spać spokojnie, jak mówi źródło tabloidu, chwilowe rozstanie jest spowodowane obowiązkami.


Camila Cabello i Shawn Mendes - zdjęcie z psami

Camila Cabello i Shawn Mendes - zdjęcie z psami

Camila Cabello i Shawn Mendes na spacerze podczas kwarantanny

Camila Cabello i Shawn Mendes na spacerze podczas kwarantanny

Camila Cabello bez makijażu i Shawn Mendes bez koszulki

Camila Cabello bez makijażu i Shawn Mendes bez koszulki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×