Britney Spears straciła ciążę. W rozrywającym serce oświadczeniu poinformowała o osobistej tragedii

Britney Spears poroniła

Britney Spears poroniła

Britney Spears wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że straciła dziecko. Poroniła we wczesnym etapie ciąży.

Britney Spears lata temu media okrzyknęły mianem księżniczki popu. Karierę zaczęła w latach 90., gdy była małą dziewczynką. W 1999 roku wydała debiutancki krążek, który okazał się sporym sukcesem wydawniczym. Od tego czasu nagrała kilka albumów, a każdy z nich był pełen hitów.

Wokalistka nie miała szczęścia w miłości. W końcu jej mężem został tancerz Kevin Federline. W 2005 roku urodziła syna Seana Prestona, a rok później – Jaydena Jamesa. Niestety związek nie przetrwał i małżonkowie rozstali się w 2007 roku. Wszystko to mocno odbiło się na zdrowiu psychicznym Britney. Rodzina roztoczyła wtedy nad nią kuratelę, która dopiero niedawno została zniesiona. W tym czasie ojciec trzymał rękę na wszystkich dziedzinach życia gwiazdy. W walce o odzyskanie wolności pomagał jej obecny partner, Sam Asghari.

Jakiś czas temu Britney przekazała, że jest w trzeciej ciąży. Później jej fani odczytali z tajemniczego wpisu ukrytą wiadomość i wydedukowali, że gwiazda urodzi dziewczynkę o imieniu Rose. Ani Britney, ani jej partner, nie potwierdzili tej informacji. Ciężarna piosenkarka co jakiś czas pokazywała fanom kolejne ciążowe zdjęcia. Niestety w sobotę przekazała smutne wiadomości.

Britney Spears poroniła

Na profilu Britney na Instagramie pojawiło się oświadczenie, które podpisała gwiazda i Sam Aghari. Poinformowali, że piosenkarka poroniła.

Z największym smutkiem ogłaszamy, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na wczesnym etapie ciąży. To druzgocący czas dla każdego rodzica. Może powinniśmy byli zaczekać z ogłoszeniem, aż będzie [ciąża – przyp. red.] bardziej zaawansowana, jednak byliśmy zbyt podekscytowani, by podzielić się dobrymi wieściami – czytamy w przejmującym wpisie Britney i jej męża.

Jednocześnie zapewnili, że ich związek jest jeszcze silniejszy, a oni nie zamierzają poprzestać w dążeniu do powiększenia rodziny:

Nasza miłość jest nadal silna, wciąż będziemy próbować powiększyć naszą piękną rodzinę. Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie. Uprzejmie prosimy o prywatność w tym trudnym czasie. Sam i Britney – czytamy.

Pod wpisem nie brakuje słów wsparcia dla gwiazdy i jej partnera.


Britney Spears poroniła

Britney Spears poroniła

Britney Spears w ciąży

Britney Spears w ciąży

Britney Spears w ciąży

Britney Spears w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×