Britney Spears publicznie zapowiada trzecią ciążę: „To jest prawda”. Poruszyła temat płci dziecka

Britney Spears, Sam Asghari

Britney Spears, Sam Asghari

Britney Spears odzyskała wolność. Teraz publicznie fantazjuje o posiadaniu dziecka. Nawet nie ukrywa, że rozpoczęła starania o trzecie dziecko.

Britney Spears, absolutna tuza muzyki pop, wzbudza szczególne zainteresowanie mediów, zwłaszcza odkąd w 2007 roku przeszła załamanie nerwowe i trafiła pod kuratelę własnego ojca – Jamie Spearsa. Rodzina w czasie, gdy gwiazda znajdowała się pod jej opieką, zabraniała jej korzystać z internetu, telefonu komórkowego i zmuszała ją do występów przed publicznością. Przed kilkoma miesiącami Britney postawiła się krewniakom i postanowiła walczyć o własną wolność przed sądem.

Kuratela robi mi o wiele więcej krzywdy niż dobra. Nie wiedziałam, że mogę złożyć petycję o zakończenie kurateli. Mój prawnik informował mnie, że nie mogę nikomu publicznie dać znać, co mi robiono. Nie powinnam być pod kuratelą. Jeśli mogę pracować i zarabiać na siebie i innych – to nie ma sensu. Prawo musi się zmienić – wyjawiła jakiś czas temu.

Jamie, na skutek działań prawników Britney, zrezygnował z walki o utrzymanie kurateli i  z pełnienia funkcji kuratora. Nie zakończyło to kłopotów gwiazdy. Sąd wyznaczył jej innego kuratora. Dramat trwał aż do 12 listopada bieżącego roku. Sąd w Los Angeles orzekł wtedy:

Z dniem dzisiejszym kończy się nadzór kuratorski nad Britney Jean Spears i jej majątkiem. (…) Co dalej z Britney – po raz pierwszy można to powiedzieć od ponad 10 lat – to zależy od jednej osoby – od Britney. Mamy dla niej „siatkę bezpieczeństwa”, zarówno po stronie osobistej, jak i finansowej. Ale dzisiaj Britney jest kobietą wolną i niezależną. Reszta zależy od nie

Britney nawet nie ukrywała, że decyzja kalifornijskiego sądu bardzo ją uradowała. Swoimi emocjami podzieliła się na Instagramie. Napisała tam:

Boże, tak bardzo kocham moich fanów, to szaleństwo!!! Myślę, że będę płakać przez resztę dnia!!! Najlepszy dzień w życiu… (…) #FreeBritney.

Uwolniona od nadzoru Amerykanka coraz śmielej myśli o realizowaniu swoich marzeń. Jednym z nich podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. O co chodzi?

Britney Spears planuje trzecią ciążę

Britney Spears, już na kilka dni po wydaniu wyroku sądu, dodała na Instagramie zdjęcie, na którym widać stopy dorosłego człowieka obok stópek malucha. Dodała do niego wiele mówiący opis:

Myślę o kolejnym dziecku!!! Zastanawiam się, czy tym razem będzie dziewczynka.. Szykuję się do czegoś… To jest prawda!!!

Wpis jest nieco oryginalny, ale fani dali radę go zinterpretować. Większość z nich uznała, że Britney ogłosiła, że chce mieć dziecko. Wcześniej nie mogła sobie na to pozwolić, ponieważ rodzina zmuszała ją do stosowania antykoncepcji. Jej obecnym partnerem jest Pers, gwiazdor fitnessu w USA – Sam Asghari. Również on mówił przed kilkoma miesiącami o pragnieniu zostania ojcem.

Moimi priorytetami w życiu jest pozostanie pokornym i zrozumienie, skąd pochodzę i dokąd zmierzam. Chcę zrobić kolejny krok w karierze, jeśli chodzi o aktorstwo. Chcę też zrobić kolejny krok w moim związku. Nie mam nic przeciwko zostaniu ojcem. Chcę być tatą – powiedział magazynowi Forbes.

Co myślicie o planach Britney i Sama? Trzymacie kciuki za ich związek? Britney ma już dwóch synów – Seana Prestona i Jaydena. Ich ojcem jest dj Kevin Federline.


Britney Spears o posiadaniu dziecka. Fot. Instagram

Britney Spears o posiadaniu dziecka. Fot. Instagram

Britney Spears w ciąży

Britney Spears w ciąży

Britney Spears i Sam Asghari

Britney Spears i Sam Asghari

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×