Siostra Britney Spears wydała książkę. Gwiazda nie pozostawiła tego bez złośliwego komentarza

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Jamie Lynn Spears wydała książkę. Britney śmieje się z tego i ironizuje w najnowszym wpisie na Instagramie. O co ma żal do siostry?

Britney Spears zadebiutowała z końcem lat 90. Jej utwory takie jak Baby one more time, Oops! I did it again czy Toxic nuci cały świat. Niestety w ostatnim czasie gwiazda boryka się z poważnymi problemami. Głośna sprawa związana z jej ubezwłasnowolnieniem, trwającym już ponad 13 lat, wreszcie wydaje się, jakby zbliżała się ku zakończeniu.

Piosenkarka na jednej z rozpraw sądowych wyznała, że gdyby mogła, pozwałaby całą rodzinę, która w tym czasie żerowała na niej. Po tych słowach na jej rodziców i rodzeństwo spadła fala krytyki. Jej młodsza siostra, Jamie Lynn Spears wydała właśnie książkę, w której opowiedziała m.in. o swoim zdrowiu psychicznym.

Nie jest tajemnicą, że siostra Britney od zawsze żyła w jej cieniu. Jamie marzyła o karierze piosenkarki i aktorki. Na swoim koncie ma rolę, w której wcieliła się w… młodszą Britney. Wydała kilka utworów, ale bez większego sukcesu. W czasie, kiedy nad majątkiem gwiazdy pop, rękę trzymał ich ojciec, Jamie korzystała z tego. Mieszkała w apartamencie kupionym przez księżniczkę popu za ponad milion dolarów. Kilka dni temu wydała książkę, by opowiedzieć światu swoją historię.

Britney Spears żartuje z książki swojej siostry

Książka Jamie Lynn po przetłumaczeniu na język polski nosi tytuł Rzeczy, które powinnam była powiedzieć. Opowiada w niej o tym, że przez całe życie czuła, że musi udawać, że jest idealna. Przeciwstawiła się temu i opowiedziała o swoim zdrowiu psychicznym. W najnowszym poście na Instagramie Britney dostrzec można ewidentne nawiązanie do najnowszego wydawnictwa jej siostry:

Myślę, żeby wydać książę w przyszłym roku. Mam problem z wymyśleniem tytułu, więc może moi fani mogliby pomóc! Opcja nr 1: „Rzeczy, o których nie mam pojęcia“. Opcja nr 2: „Naprawdę obchodzi mnie to, co ludzie myślą” Co sądzicie? – napisała.

Po tym, jak na jaw wyszło, jakie korzyści finansowe czerpie Jamie Lynn Spears z ubezwłasnowolnienia własnej siostry, wylała się na nią fala negatywnych komentarzy. 30-latka usunęła ze swojego profilu zdjęcia, na których pławi się w luksusach za pieniądze Britney. Fani gwiazdy nie zostawiali suchej nitki na młodszej Spears. Wyciągnęli nawet jej incydent, kiedy w restauracji agresywnie wymachiwała nożem:

To ty latasz i grozisz nożem, a jednak to Britney jest pod kuratelą – pisali.

Całe zajeście możecie obejrzeć poniżej.


Jamie Lynn Spears przemówiła

Jamie Lynn Spears przemówiła

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Britney Spears i Jamie Lynn Spears

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×