Szukaj

Britney Spears przemówiła na IG. Miała tylko sekundę. Chłopak wyrwał jej telefon. Padły przykre słowa

Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears od jakiegoś czasu walczy o odzyskanie kontroli nad swoim życiem. Fani uważają, że jest więziona przez opiekunów i nawet stworzyli akcję, która ma wspierać ich idolkę. Gwiazda niespodziewanie przemówiła, ale reakcja jej chłopaka nie zakończy teorii spiskowych na temat jej sytuacji.

Britney Spears sławę zyskała już jako nastolatka. Ogromna popularność przerosła ją jednak i gwiazda popadła w ogromne tarapaty. Nadużywała alkoholu i narkotyków. Zaczęła mieć również problemy psychiczne. Jej małżeństwo z Kevinem Federline’m rozpadło się i piosenkarka straciła prawo opieki nad synami. Sąd zadecydował, że ja ubezwłasnowolni, a opiekę nad nią będzie sprawował jej ojciec, Jamie Spears wraz z adwokatem Andrew Walletem.

Pozostaje ubezwłasnowolniona od 2008 roku. Szczegóły ustaleń nie są znane publicznie – wiadomo tylko, że od tego czasu gwiazda nie mogła podejmować decyzji dotyczących przebiegu kariery czy zarządzania finansami samodzielnie. Mimo tych niedogodności Britney nagrywała płyty i podpisała kontrakt w Las Vegas. Robiła wszystko, żeby sąd ponownie dał jej władzę nad własnym życiem.

Czy Britney Spears jest więziona?

Andrew Wallet zrezygnował z kurateli, bo uznał, że ubezwłasnowolnienie ma negatywny wpływ na Britney, a Jamie Spears zachorował na początku 2019 r., co źle wpłynęło na zdrowie psychiczne gwiazdy, prawną opiekunką została Jodi Montgomery. 19 sierpnia 2020 r. sąd w Los Angeles przedłużył ubezwłasnowolnienie do lutego 2021 r. Zostało niewiele czasy, żeby odzyskała wolność, tymczasem fani mają swoje teorie spiskowe i uważają, że ich idolka jest więziona.

Hasztag #freebritney ma ponad 200 mln wyświetleń na TikToku, a internauci w każdym jej wpisie dostrzegają wołanie o pomoc. Najnowsza informacja nie uciszy plotek na ten temat.

Prywatnie Britney jest w szczęśliwym związku z młodszym od niej Samem Asgharim. Na jej social mediach często można obserwować ich wspólne zdjęcia. Niedawno fani wychwycili, że gwiazda połączyła się z siecią z jego konta społecznościowego. Niestety zdążyła tylko powiedzieć, że żyje, a potem jej partner miał jej zabrać telefon w dość ostry sposób i powiedzieć:

Oddawaj mi to.

To sprowokowało fanów do domysłów, że wszelkie teorie o więzieniu Spears są prawdziwe, a w procederze bierze udział jej ukochany…

Na FB fanów Britney, gdzie opublikowano post na ten temat, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni uważają, że to normalna reakcja na to, jak ktoś bez zezwolenia chce użyć telefonu drugiej osoby, a inni, że to dowód, że Spears ma kłopoty, i to poważne. A wy jak sądzicie?


Sam Asghari wyrwał telefon Britney

Sam Asghari wyrwał telefon Britney

Sam Asghari i Britney Spears w szpitalu, Instagram

Sam Asghari i Britney Spears w szpitalu, Instagram

Britney Spears i Sam Asghari biorą ślub?

Britney Spears i Sam Asghari biorą ślub?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×