Tabloid przyłapał Bradleya Coopera na namiętnym pocałunku z… To dopiero sensacyjne doniesienia

Bradley Cooper i Katie Holmes mają romans?

Bradley Cooper i Katie Holmes mają romans?

Bradley Cooper i Katie Holmes umawiają się w tajemnicy już od kilku miesięcy? Takich rewelacji dawno nie było. I jeszcze to zdjęcie!

Katie Holmes zdobyła popularność rolą Joey Potter w telewizyjnym serialu dla młodzieży Jezioro marzeń. Ostatnio jednak, najbardziej interesujące dla mediów są jej związki i rozstania. W 2005 roku wyszła za mąż za Toma Cruise’a. Z tego związku mają córkę Suri. W 2012 roku rozwiedli się. Jej kolejna długa relacja to był romans z Jamie Foxxem. Niestety i tu się jej nie powiodło. Rozeszli się.

Najnowsze doniesienia tabloidów łącza ja w parę z Bradleyem Cooperem, który ostatnio nie opuszczał okładek bulwarówek, ze względu na domniemany romans z Lady Gagą i rozstaniem z Iriną Shayk.

Katie Holmes i Bradley Cooper mają romans?

„Katie & Bradley: Undercover Lovers”, czyli „Katie i Bradley: Kochankowie pod przykrywką” – głosi nagłówek w najnowszym numerze NW. Według artykułu gwiazdy rozwinęły romans po przypadkowym spotkaniu w Nowym Jorku.

Mieszkają tylko kilka przecznic od siebie i pewnego dnia wpadli na siebie w lokalnej kawiarni – mówi anonimowe źródło – Rozmawiali, jak to robią znani ludzie. Katie powiedziała później kilku znajomym, że poprosił o jej numer, ale nie spodziewała się, że coś z tego wyniknie.

Tabloid mówi dalej, że Cooper zadzwonił do Holmes kilka dni później i w ciągu trzech miesięcy romans rozkwitł na dobre. Nieznany informator dodaje:

Nikt im nie przeszkadza, a nawet ich nie rozpoznaje – są bardzo dyskretni. Tak im się to podoba. Na Manhattanie łatwo się ukryć, kiedy chcesz. Być może jest to łatwiejsze niż w Los Angeles.

Bradley Cooper i Katie Holmes mają romans?

Bradley Cooper i Katie Holmes mają romans?

Bradley Cooper i Katie Holmes mają romans?

Bradley Cooper i Katie Holmes mają romans?

Fakt, że oboje mają córki, jest jedną z rzeczy, z która ich łączy.

Bradley faktycznie już spotkał Suri, ale jak dotąd Katie przedstawia go jako przyjaciela. Nie chce się z tym spieszyć, ale przyznaje, że uważa, że ​​Bradley jest bardzo atrakcyjny.

Źródło twierdzi, że eks Coopera i Holmes, gdy dowiedzą się, że się spotykają będą w szoku.

Lady Gaga i Irina będą zszokowane. Gaga spodziewała się, że Bradley się z nią zwiąże, kiedy rzucił Irinę. Jamie Foxx też będzie zdenerwowany, ponieważ niedawno postanowił odzyskać Katie.

Ciekawi jesteśmy kolejnych doniesień na temat pary.

Zobacz także: Wychudzona Katie Holmes na okładce tabloidu. Tak przerażających zdjęć nie miała nawet Angelina Jolie


Bradley Cooper z córką w drodze na siłownię

Bradley Cooper z córką w drodze na siłownię

Bradley Cooper

Bradley Cooper

Katie Holmes

Katie Holmes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×