Nowe wieści ws. związku Brada Pitta i Jennifer Aniston. Teraz wszystko jest jasne, a autorzy plotek mogą czuć się zawiedzeni

Brad Pitt i Jennifer Aniston

Brad Pitt i Jennifer Aniston

Brad Pitt i Jennifer Aniston rozwiedli się lata temu. W ostatnim czasie media coraz więcej mówią o tym, że para się zejdzie. Czy są na to szanse?

Brad Pitt wiele razy zmieniał partnerki. Jedną z nich była Jennifer Aniston. Para poznała się w 1998 roku na randce w ciemno i  przypadła sobie do gustu. Związek sformalizowano w 2000 roku. Niestety małżonkowie długo nie wytrwali w postanowieniu. Ich rozwód przypieczętowano w październiku 2005 roku. Od tego czasu obydwoje angażowali się w kolejne nieudane relacje. Na przestrzeni ostatnich trzech lat coś zaczęło się zmieniać.

Znani aktorzy są coraz częściej widywani razem, a po mediach krążą pogłoski, że aktor spędza noce w rezydencji ex-żony w Bel Air. Oprócz tego został sfotografowany, gdy zjawił się na jej urodzinach. Oczarował tam jej znajomych, którzy zarzekali się, że nie darują mu porzucenia blondwłosej piękności na rzecz Angeliny Jolie.

Jeszcze na początku tego miesiąca Brad i Jen byli razem widziani w Paryżu. Informator magazynu New Idea donosił, że przystojny amant zabiega o to, by była żona dała mu drugą szansę i wróciła do niego.

Brad wyznał swoje głębokie uczucia do Jen i wie, że w końcu i ona to powie, ale w międzyczasie jest wiele do omówienia — przekazało źródło. – Namawia ją, by zrezygnowała z komedii romantycznych i naprawdę rozwinęła aktorskie skrzydła.

Czy rzeczywiście są szanse na zejście się gwiazd?

Brad Pitt i Jennifer Aniston znów będą razem?

Wszelkie plotki na ten temat rozwiało źródło magazynu ET, które stanowczo zaprzeczyło, aby Brad i Jennifer specjalnie zabiegali o odbudowę związku.

Brad i Jen nadal są przyjaciółmi. Rozmawiają i mają miłe, przyjazne, serdeczne relacje – powiedziała osoba z kręgu byłego małżeństwa.

Informator dodał, że aktorzy „nie wrócą do siebie, ale wciąż mają do siebie dużo szacunku”. Cóż, pogłoski o wielkim powrocie pary można odłożyć do lamusa, a autorzy rewelacyjnych doniesień mogą czuć się srogo rozczarowani…


Brad Pitt i Jennifer Aniston na randce w Paryżu

Brad Pitt i Jennifer Aniston na randce w Paryżu

Brad Pitt i Jennifer Aniston w Paryżu

Brad Pitt i Jennifer Aniston w Paryżu

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×