Borys Szyc pochwalił się swoim największym szczęściem. Internauci są zachwyceni małym Heniem

Borys Szyc i Justyna Nagłowska

Borys Szyc i Justyna Nagłowska

Borys Szyc na Instagramie pokazał urocze zdjęcie synka, Henia. Chłopczyka trzyma jego mama, Justyna Nagłowska. Internauci są zachwyceni tą fotografią.

Borys Szyc pod koniec marca został ojcem. Aktor oszalał ze szczęścia i jest totalnie zakochany w mały Heniu. Dumny tata robi swojemu maluszkowi całą masę zdjęć, które chętnie publikuje w social mediach. Świeżo upieczeni rodzice nie posiadają się ze szczęścia i chcą celebrować każdą wspólną chwilę.

Niedawno Borys świętował miesiąc od kiedy Henio pojawił się na świecie. Z tej okazji na Instagramie pojawiła się sesja zdjęciowa z udziałem uroczego bobasa. Fotografia maleńkich stópek chłopca rozczuliła wszystkich internautów do granic możliwości. Nie brakowało również zachwytów nad małym przystojniakiem i internautów, którzy ustalali, czy Henio jest bardziej podobny do mamy, czy jednak to cały tata.

Aktor, odpowiadając na jeden z komentarzy, wyznał, że czas kwarantanny jest dla niego bardzo szczęśliwy, bo dzięki temu może całkowicie poświęcić się swojemu synowi.

W zasadzie to zamknięte teatry są dla nas, świeżych tatusiów, swego rodzaju błogosławieństwem. Tak. Tęsknię, za publicznością, sceną i normalnością. Ale ten czas by mnie ominął, a jest bezcenny – napisał Paweł Konic, na co Szyc odpowiedział krótko: – Dokładnie!

Borys Szyc opublikował nowe zdjęcie syna i ukochanej

To, że Borys jest bezgranicznie zakochany, wiadomo już od dawna. Aktor od 7 lat związany jest z Justyną Nagłowską, a pod koniec 2019 roku zakochani postanowili powiedzieć sakramentalne tak. Dopełnieniem ich wielkiej miłości jest mały Henio, który całkowicie skradł serce swojego taty. Aktor nie ma zamiaru tego ukrywać i dzisiaj po raz kolejny podzielił się swoim szczęściem.

Moje szczęście w czasach zarazy. Nie mogę się na nich napatrzeć. Ta cudna kobieta dała mi synka i jest najlepszą mamą na świecie. – czytamy pod zdjęciem

W komentarzach internauci po prostu rozpływają się nad uroczym zdjęciem małego przystojniaka. Nie można im się dziwić, bo ten maluch to po prostu słodziak.

  • Piękna i mądra. Miny Henia są przeurocze.
  • Pięknie napisane. Tak są piękni.
  • Cudowny maluszek. A co do kobiety, to naprawdę masz szczęcie.
  • Cudowny widok – rozpływają się fani aktora

Czy można chcieć czegoś więcej?


Justyna Nagłowska z synem

Justyna Nagłowska z synem

Borys Szyc i Justyna Nagłowska z synkiem

Borys Szyc i Justyna Nagłowska z synkiem

Henryk Szyc – syn Borysa Szyca

Henryk Szyc – syn Borysa Szyca

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×