Szukaj

Borys Szyc i Justyna Nagłowska już wybrali imię dla dziecka! Prawda, że urocze?

Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub

Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub

Borys Szyc już wkrótce znów zostanie ojcem. Razem z Justyną Nagłowską znają już płeć i wybrali też imię dla dziecka. Sprawdźcie, jak wam się podoba.

Borys SzycJustyna Nagłowska szczęśliwy związek tworzyli już kilkanaście lat temu. Sytuacja sprawiła, że musieli się rozstać. Kilka lat temu postanowili spróbować jeszcze raz. Okazało się to słuszną decyzją, obecnie są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Aktor dla Justyny przewartościował swoje życie. Zrezygnował z imprez, zaczął dbać o swoją wybrankę. Na początku roku para postanowiła zrobić kolejny krok w swojej znajomości i się zaręczyła.

Płeć i imię dziecka Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej

Niedawno para przekazała dobre wiadomości. Borys Szyc ponownie zostanie ojcem. Aktor i Justyna Nagłowska spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka, czym przyszli rodzice pochwalili się w sieci, 8 listopada. Właśnie wtedy na Instagrama Szyc wrzucił zdjęcia, na których widać brzuszek jego ukochanej:

Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy. New kid on the block!!!kochany nadbagaż:))) #wakacje #wetroje #newkid #sienarobiło #szczęście #bedzienaswiecej #kid

Jak donosi nasze źródło portalu Pudelek.pl, Borys Szyc i Justyna Nagłowska spodziewają się córeczki, wybrali też już dla niej imię:

Spodziewają się córeczki. Wybrali już nawet imię – Wanda. Tak ma na imię ich znajoma. Para zainspirowała się imieniem. Justynie zawsze bardzo podobało się to staropolskie imię. Borysowi również przypadło do gustu. Są także w trakcie urządzania pokoiku dla córki. Nie mogą się już doczekać rozwiązania – zdradza przyjaciel rodziny.

A wam jak się podoba wybór pary? W każdym razie życzymy zdrowia i szczęśliwego rozwiązania.

Zobacz: Szykuje się kolejny ślub! Borys Szyc zaręczył się z piękną partnerką! Pokazała pierścionek


Borys Szyc zostanie ojcem

Borys Szyc zostanie ojcem

Justyna Nagłowska - Borys Szyc

Justyna Nagłowska - dziewczyna Borysa Szyca

Borys Szyc zostanie ojcem

Borys Szyc zostanie ojcem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×