Szukaj

Tabloid donosi o śmiertelnym zastrzyku, który zabił Bohdana Gadomskiego. Pojawiło się kilka hipotez

Bohdan Gadomski nie żyje

Bohdan Gadomski nie żyje

Bohdan Gadomski nie żyje. Super Express donosi o nowych informacjach w sprawie jego śmierci. Jakie hipotezy ujawnił tabloid?

7 kwietnia media obiegła smutna wiadomość. Bohdan Gadomski nie żyje. Dziennikarz, autor licznych publikacji o życiu gwiazd i były kochanek Violetty Villas zmarł w szpitalu w Łodzi. Informację o śmierci 70-latka przekazano za pośrednictwem jego profilu na Facebooku.

Ostatnie pożegnanie Gadomskiego odbyło się 27 kwietnia w Łodzi. W wydarzeniu mogły wziąć udział jedynie najbliższe mu osoby. Wszyscy żałobnicy byli w maseczkach i zachowali przepisowe odległości między sobą. Ceremonia była bardzo skromna. Jak donosił Super Express – była trumna z małą wiązanką z czerwonych anturium i czarno-białe zdjęcie dziennikarza. Przyjaciele z show-biznesu pożegnali go wpisami w serwisach społecznościowych.

Nowe hipotezy w sprawie śmierci Bohdana Gadomskiego

W oficjalnym komunikacie nie podano, co dokładnie było przyczyną śmierci Bohdana Gadomskiego. Super Express jakiś czas temu dotarł do informacji dotyczących okoliczności śmierci mężczyzny. Z doniesień tabloidu wynikało, że dziennikarz zmarł 24 marca, a cała sprawa „jest bardzo tajemnicza”.

O śmierci dziennikarza opowiedział wtedy Krzysztof Kopania – rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi. W rozmowie z Super Expressem odtworzył przebieg zdarzeń z ostatnich dni życia Bohdana:

O zgonie 70-latka powiadomił szpital, zwracając się o zbadanie sprawy. Mężczyzna do 6 marca 2020 r. przebywał w jednym z łódzkich szpitali, gdzie trafił pod koniec lutego. Po wpisaniu ze szpitala udał się do domu zaprzyjaźnionych osób, które sprawowały nad nim opiekę. W dniu 8 marca 2020 r. rano wezwano tam pogotowie, gdyż stracił on przytomność. Mężczyzna trafił do szpitala. W dniu 24 marca 2020 r. nie odzyskawszy przytomności zmarł.

Aktualnie przyczyny śmierci dziennikarza są badane przez prokuraturę w Łodzi. Dodatkowo swoje śledztwo w tej sprawie, prowadzą również reporterzy  programu TVP Alarm!. Jak podaje Super Express:

Okazuje się, że Bohdan Gadomski nie zmarł z przyczyn naturalnych! Potwierdził to Krzysztof Kopania z Prokuratury Okręgowej w Łodzi. Reporterom TVP udało się poznać wiele szczegółów tajemniczej śmierci dziennikarza.

Według najnowszych informacji SE Gadomski miał dostać śmiertelny zastrzyk. Mężczyzna chorował na cukrzycę i przyjmował insulinę i to właśnie ona doprowadziła do jego śmierci. Dziennikarz miał przyjąć zbyt dużą dawkę leku, który został podany strzykawką. W ten sposób doszło do przedawkowania. O szczegółach powiedział rzecznik:

Przyczyną śmierci Bohdana G. było uszkodzenie środkowego układu nerwowego, będącego konsekwencją zaaplikowania zbyt dużej dawki insuliny. Naszą rolą jest obecnie ustalenie, w jakich okolicznościach zbyt duża dawka insuliny została podana. Mamy w tym zakresie kilka hipotez.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne dosieniena w tej sprawie.


Bohdan Gadomski

Fotografia: AKPA

Pogrzeb Bohdana Gadomskiego

Pogrzeb Bohdana Gadomskiego

Pogrzeb Bohdana Gadomskiego

Pogrzeb Bohdana Gadomskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×