Tak wyglądała Blanka Lipińska, gdy pracowała w hotelu. Dzisiaj to nie do pomyślenia

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska niemal codziennie publikuje swoje zdjęcia. Niedawno znowu zaskoczyła internautów. Pochwaliła się fotografią sprzed lat, na której wygląda zupełnie inaczej.

Blanka Lipińska niespodziewanie pojawiła się w show-biznesie, i okazało się, że czuje się w nim jak ryba w wodzie. Jej cięty język i kontrowersyjne wypowiedzi spowodowały, że media zaczęły skupiać na niej uwagę. Kilka lat temu zdecydowała się napisać powieść erotyczną pt. 365 dni. Podobno inspiracją do jej powstania były prywatne przeżycia autorki.

Książka stała się bestsellerem i bardzo szybko znikała z półek w księgarniach. Sukces wydawniczy w kraju i za granicą zmobilizował Lipińską do napisania kolejnych części, a ostatecznie do zekranizowania ich. Twórczość Blanki bardzo podzieliła opinię i wywołała burze w niektórych środowiskach.

Dużą sensację wywołał też jej związek z gitarzystą i jurorem muzycznego show – Baronem. Para spotykała się przez kilka miesięcy. Zakochani chętnie dzielili się wspólnymi zdjęciami. Wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zburzyć tej miłości. A jednak para się rozstała. Obecnie muzyk spotyka się z modelką Sandrą Kubicką.

Jak wyglądało życie Blanki Lipińskiej, zanim została celebrytką?

Trzeba przyznać, że 36-latka jest pracowita. Mało kto wie, że zanim pojawiła się w show-biznesie, imała się różnych zajęć. Po maturze podjęła naukę w studium kosmetycznym. Przez wiele lat pracowała w słynnych klubach nocnych w Trójmieście. Może pochwalić się także doświadczeniem w branży hotelarskiej.

Blanka Lipińska nie ukrywa też, że kilkanaście lat temu nie tylko zajmowała się różnymi profesjami, ale także całkiem inaczej wyglądała. Celebrytka otwarcie przyznaje się do licznych zabiegów medycyny estetycznej, którym się poddała. Ostatnio na swoim Instastory umieściła zdjęcie sprzed lat. Trzeba się długo przyjrzeć, aby stwierdzić, że to rzeczywiście ona. Fryzura oraz strój, w jakim zapozowała gwiazda do fotografii sprzed prawie dekady, całkowicie mija się z jej dzisiejszym wizerunkiem.

Dokładnie 9 lat temu. Było się grzecznym managerem hotelu – tak opisała zdjęcie Blanka

Dziś Blanka wygląda całkiem inaczej. Chętnie epatuje swoją cielesnością i podkreśla swoje atuty. Duża część jej ciała jest wytatuowana, a elementem charakterystycznym są blond włosy i ostre stylizacje.

Też jesteście zaskoczeniu dawnym wydaniem autorki powieści erotycznych?


Blanka Lipińska wyglądała kiedyś całkiem inaczej

Blanka Lipińska wyglądała kiedyś całkiem inaczej

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować