Szukaj

Romantyczna do granic możliwości Blanka Lipińska rozpieszcza Barona. Każdy mężczyzna marzy o takiej partnerce

Blanka Lipińska niedawno potwierdziła związek z Baronem. Teraz pochwaliła się, jak rozpieszcza swojego ukochanego. Gwiazda przygotowała niezwykle apetyczną niespodziankę. Ale z niej romantyczka.
Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron długo starali się ukrywać swój związek w tajemnicy. Przypuszczenia wszystkich fanów oficjalnie potwierdziła autorka trylogii 365 dni, która wrzuciła na Instastory wspólne zdjęcie z ukochanym. Swoją publikacją wywołała trzęsienie ziemi w internecie.

Blanka Lipińska gotuje dla Barona

Pisarka okazała się być wielką romantyczką. Jak sama mówi, ma bardzo romantyczną duszę, ale stara się nią nie chwalić. Ostatnio opowiedziała o tym, jak rozpieszcza swojego ukochanego. Trzeba przyznać, że Baron trafił na kobietę, o jakiej marzy chyba każdy mężczyzna. Blanka, która jest mistrzynią gotowania, upiekła dla swojego ukochanego ciasto w kształcie serca.

Blanka Lipińska - opowiada o szarlotce dla Barona

Blanka Lipińska – opowiada o szarlotce dla Barona

Partnerka Barona uwzględniła dietę ukochanego i specjalnie dla niego przygotowała szarlotkę bezglutenową. Kiedy pochwaliła się tym w sieci, została zasypana pytaniami od internautów, którzy zastanawiali się, czy szarlotka smakowała Baronowi.

Bardzo dużo pytań dotyczących szarlotki bez glutenu. Czy była dobra? hmm… No cóż, o to by się trzeba było Barona zapytać, ponieważ to on ją jadł i właściwie prawie zjadł. Zrobiłam ją – uwaga – w brytfance w kształcie serca. Tak, jestem romantyczna, ale nie mówcie nikomu bo stracę opinię podłej, zimnej „suki”. Tak czy siak, chyba wyszła nieźle, skoro została tylko 1/4, a właściwie to myślę, że juz nie ma tego ciasta.  – mówi Blanka

Muzyk rozwiał wszelkie wątpliwości i ocenił starania ukochanej w sposób godny jurora The Voice of Poland. Blanka za swój pyszny dowód miłości otrzymała od ukochanego 10 punktów. Dowodem może być zdjęcie opróżnionej blaszki.

Blanka Lipińska - szarlotka dla Barona

Blanka Lipińska – szarlotka dla Barona

Widać, że znajomość pomiędzy gwiazdami nabiera rumieńców. Obserwatorzy zapytali również o przepis, ale niestety spotkali się z rozczarowaniem, bo było to spontaniczne wydarzenie i pisarka robiła wszystko na tak zwane „oko”.

Czy wrzucę przepis? Nie wiem, czy wrzucę, bo ja robię wszystko na oko i musiałabym to zrobić jeszcze raz – odpowiedziała obserwatorom

Zobacz także: Blanka Lipińska pochwaliła się bratem geniuszem. Kuba to jej totalne przeciwieństwo


Blanka Lipińska i Baron - pierwsze wspólne zdjęcie

Blanka Lipińska i Baron - pierwsze wspólne zdjęcie

Blanka Lipińska - szarlotka dla Barona

Blanka Lipińska - szarlotka dla Barona

Blanka Lipińska - opowiada o szarlotce dla Barona

Blanka Lipińska - opowiada o szarlotce dla Barona

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×