Kontrowersyjne gotowanie Blanki Lipińskiej: dla idiotów i bez stanika! [WIDEO]

Blanka Lipińska nie tylko wydaje książki, kręci filmy, prowadzi programy telewizyjne, ale podobno także świetne sobie radzi w kuchni. I to od lat!

Blanka Lipińska jest bez wątpienia co najmniej tak gorącym nazwiskiem, jak gorące są sceny łóżkowe w jej książkach. Ociekające wyuzdaniem przygody jej bohaterów niejedną czytelniczkę doprowadziły do drżenia. Jej wielbicielki są skłonne bronić swoją idolkę przed krytyką wszelkimi sposobami. Chociaż wygadana Blanka nie wygląda na taką, która się przejmuje jakąkolwiek krytyką. Ona robi swoje i idzie po swoje jak taran. I osiąga swój cel.

W zeszłym roku rozbiła bank i odebrała nagrodę Bestsellera Empiku dla najlepiej sprzedającej nie powieści obyczajowej – Kolejne 365 dni i nocy. Idąc za ciosem doprowadziła do ekranizacji swojej książki. A jakby tego było mało, została prowadzącą show w Polsacie, w czasie którego z dziesięciu kandydatów wybrany zostanie tytułowy Tylko jeden do podpisania zawodowego kontraktu w MMA.

Czego Blanka Lipińśka w swoim życiu nie robiła?

Można by powiedzieć, że Blanka to kobieta pracująca i żadnej pracy się nie boi. W sieci można znaleźć stare wywiady z Lipińską – w jednym z nich, z 2012 roku, pisarka opowiada o czasach, gdy była opiekunką KSW Ring Girls. Można też znaleźć filmiki, gdzie Blanka gotuje. Okazuje się, że bezglutenowa szarlotka, którą celebrytka ostatnio upiekła dla swojego ukochanego Barona, nie jest czymś niezwykłym.

Kilka lat temu Blanka nagrywała swoje eksperymenty w kuchni i zamieszczała je w serwisie YouTube. Jej kanał nazywał się Gotowanie dla Idiotów i cieszył się sporym zainteresowaniem. Niektórych bardziej niż przepisy Lipińskiej interesowało to, czy ma na sobie biustonosz czy też nie.

  • Znowu bez stanika? Grażyny nie przeżyją.
  • Nie jestem w stanie skupić się na przepisie.
  • Faktycznie biust spoko.
  • Cieszę się widokiem – czytamy pod nagraniami – pisali fani w komentarzach.

Filmiki Blanki z kuchni wciąż można obejrzeć na YouTube. Szybki kurs kulinarny, w sam raz na czas kwarantanny.


Blanka Lipińska gotuje bez stanika

Blanka Lipińska gotuje bez stanika

Blanka Lipińska gotuje bez stanika

Blanka Lipińska gotuje bez stanika

Blanka Lipińska w bikini

Blanka Lipińska w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×