Szukaj

Kto z Agnieszką Woźniak-Starak poprowadzi „Big Brothera”? Znamy kandydatów

Big Brother kto wystąpi lista uczestników

Big Brother kto wystąpi lista uczestników

Kto poprowadzi Big Brothera z Agnieszką Woźniak-Starak?

Big Brother powraca. Wiadomo, że w roli prowadzącej zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak. Kto będzie jej towarzyszyć? 

Big Brother wraca na ekrany telewizorów. Chociaż lista uczestników nie jest jeszcze znana, wiadomo, że w roli prowadzącej zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak. Kogo jeszcze? Do mediów wyciekły nazwiska gwiazd, które brane są pod uwagę do roli współprowadzącego.

Agnieszka Woźniak-Starak w programie pojawiać się będzie w weekendowych wydaniach na żywo. To właśnie wtedy przeprowadzi rozmowy z gośćmi i podsumuje wszystko to, co wydarzyło się w ciągu mijającego tygodnia w Domu Wielkiego Brata. Wiadomo jednak, że to niejedyna gwiazda, która zaangażowana będzie w produkcję:

Formuła Big Brothera nieco się zmieni i będzie kilku współprowadzących. Do tej roli przymierzani są Olivier Janiak, Malwina Wędzikowska i Urszula Chincz – zdradził informator magazynu Flesz.

Mówi się, że największą szansę ma właśnie Janiak, ale o tym, czy to właśnie on będzie towarzyszyć Agnieszce w studiu TVN7  dowiemy się już 17 marca.

Pierwszy odcinek Big Brothera będzie trwał dwie godziny. To właśnie wtedy widzowie będą mogli poznać piętnastu uczestników oraz prowadzących, którzy będą czuwali nad przebiegiem wydarzeń.

Program emitowany będzie pięć razy w tygodniu – od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Uczestnicy, w domu naszpikowanym kamerami od góry do dołu zamieszkają na 98 dni. Jak łatwo można policzyć, ostatni odcinek zaplanowany jest na 16 czerwca.

Poza pięcioma głównymi odcinkami emitowanymi o 20:00, które mają trwać godzinę, o 23:15 widzowie będą mogli obejrzeć jeszcze Big Brother Extra, czyli kulisy i dodatki do show.

Szykuje się więc wiosna pełna emocji. Będziecie oglądać?

Wiemy coraz więcej! Małgorzata Rozenek poprowadzi „Ameryka Express” tylko pod jednym warunkiem. Czy TVN go spełni? [WIDEO]

Wiadomo już kiedy „Big Brother” powróci na antenę TVN! Znamy dokładną datę!

Tragiczna śmierć gwiazdy pierwszego „Big Brothera”. Jak zmarła? Zagadka nie została rozwiązana do dzisiaj


Olivier Janiak - gala Herbapolu

Olivier Janiak - gala Herbapolu

Olivier Janiak i Kuba Wesołowski – Wielki Mecz TVN kontra WOŚP 2018

Olivier Janiak i Kuba Wesołowski – Wielki Mecz TVN kontra WOŚP 2018

Olivier Janiak - TVN, wiosenna ramówka 2018 - prezentacja

Olivier Janiak - TVN, wiosenna ramówka 2018 - prezentacja

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×