Szukaj

Biedronka wprowadza żele antybakteryjne za pół darmo! Kupisz je od teraz, ale jest jeden haczyk

Żele antybakteryjne, to w dobie siejącego spustoszenie koronawirusa towar iście luksusowy. Od wielu już dni niemal nigdzie nie można ich dostać, co dodatkowo wzmaga niepokój Polaków. Teraz jednak popularna sieć dyskontów wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wprowadziła je do stałej sprzedaży.
Biedronka

Biedronka

Odkąd w kraju wybuchła pandemia, kto żyw ruszył do sklepów, drogerii, aptek, a nawet na stacje benzynowe, by zaopatrzyć się w żele antybakteryjne. Produkty wyprzedawały się w błyskawicznym tempie – po dostawie znikały w przeciągu godziny.

Wkrótce potem w ogóle zabrakło ich w sprzedaży.  Także z tego względu, że znaleźli się i tacy, którzy postanowili się na nich wzbogacić – kupowali je hurtowo, by potem w internecie krzyczeć za nie cenę przyprawiającą o zawrót głowy: małą buteleczkę potrafili sprzedawać nawet za kilkadziesiąt złotych. Do dziś produkty są towarem deficytowym.

Rossmann – brak produktów na półkach

Rossmann – brak produktów antybakteryjnych na półkach

Te bardziej specjalistyczne preparaty, używane np. przez lekarzy, również zniknęły ze sklepów i były później odsprzedawane za kilkaset złotych. W końcu jednak rząd zakazał sprzedaży środków odkażających po wielokrotnie zawyżonych cenach.

Brak żeli antybakteryjnych wzniecił jeszcze większą panikę wśród ludzi. Nie wszyscy bowiem mogą siedzieć w domu, wiele z nas musi chodzić do pracy, jeździć środkami lokomocji, a jak to robić, nie drżąc o własne życie, gdy nie można nawet zdezynfekować rąk?

W internecie pojawiły się więc informacje, jak radzić sobie bez żeli. Okazuje się, że należy natrzeć dłonie minimum 60% alkoholem izopropanolowym lub etylowym i poczekać do ich całkowitego wyschnięcia. Trzeba jednak pamiętać, że alkohol może wywołać podrażnienia i wysuszenia skóry. Dlatego też istotne jest odpowiednie nawilżenia zdezynfekowanych miejsc.

Biedronka: Żele antybakteryjne w niskiej cenie

Biedronka znalazła rozwiązanie tej sytuacji. 28 marca wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wprowadziła do sprzedaży żele antybakteryjne w trzech odmianach. Żele, oprócz  alkoholu etylowego benzylowego oraz triklosanu, zawierają też substancje nawilżające takie jak gliceryna czy wyciąg z aloesu.

Można jednorazowo zakupić tylko 5 pojemników. W ten sposób sieć chce sprawić, by wszyscy  jej klienci mogli mieć możliwość nabycia produktu. Jedna sztuka kosztuje zaledwie 3,99 zł!


Biedronka w czasie pandemii koronawirusa

Biedronka w czasie pandemii koronawirusa

Biedronka w czasie pandemii koronawirusa

Biedronka w czasie pandemii koronawirusa

Biedronka w czasie pandemii koronawirusa

Biedronka w czasie pandemii koronawirusa

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Co za głupoty.. „Alkoholem Izopropanolowym” a co to jest ? Chyba Izopropylowym dla ścisłości! Poza tym co za nie doinformowana osoba to pisała ? Nacierać ręce Alkoholem Izopropylowym skażonym ?? Tego produktu pod żadnym pozorem nie powinno się używać do skóry! Polecam zapoznać się z kartą charakterystyki tego produktu a nie pisać głupoty i narażać zdrowie innych !

 • Kaśka pisze:

  Antybakteryjny??? Lepiej chyba antywirusowy!

 • TUMAK pisze:

  SUPER KUPIE OD RAZU IDE MOZNA

 • Gość pisze:

  A ja kupię maksymalną liczbę, może na samoobsługowej jak zrobię osobne transakcje to przejdzie tak jak z drożdżami. Ten mały żelik starcza na 7 myć, a w ciągu dnia czasami koleżanka w pracy bierze ode mnie

 • Gość pisze:

  1zdjecie to lidl a nie biedronka tempaki

 • Kris pisze:

  Tak kur…. najlepiej to kupcie po 3 palety na zaś bo iny nie może człowiek z rodziną skożystac z zeli antybakteryjnych .. A jak sie zarazicie przez kogoś to co bedziecie pić ten żel … Co za tepy isamolubny narud WSTYD !!!!!!! . Aby sie sami nachapać

 • Pytia pisze:

  Jutro sprawdzę w swojej biedronce. Będzie pewnie tak, jak na stacji Orlenu – był przez pół godziny i nie wiadomo kiedy znowu będzie.

 • Ona pisze:

  Jak siedzisz w domu i masz wode i mydlo, to po co Ci żele, niech kupia Ci co musza pracowac i miec kontakt np. Z pieniedzmi

 • Gość pisze:

  I ja też kupię od razu ile się da. W czasach zarazy każda sztuka jest potrzebna. Wy nie kupujcie, więcej będzie dla nas 😉

 • Gość pisze:

  Jutro pojde po 2 albo 3 na zas

 • Iskra pisze:

  Najlepiej kup odrazu w 5 biedronkach żeby Ci nie zabrakło, to jest typowa słowiańska cecha.Samolubstwo i egoizm na 1miejscu.Brawo trzymać tak dalej…brak słów. ..

 • Bbb pisze:

  No i wykap się w nim

  • Gość pisze:

   Weźcie się puknijcie w głowę… to i tak nie pomoże, siedzimy w domu nie po to żeby się nie zarazić (większość się Zarazi i żeliki nie pomogą) tylko po to żeby spowolnić przenoszenie…. totalny ciemnogród!!!

 • Luizka pisze:

  Kupię w dwóch Biedronkach koło mnie i będę miała 10 🙂

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×