52-letnia Beata Ścibakówna rozpala wyobraźnię w bikini! Odważne zdjęcie z plaży. Jest co podziwiać

Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna postanowiła uciec od zimy i wypocząć w znacznie cieplejszym rejonie świata. Gwiazda korzysta w pełni ze słońca i relaksu na plaży. Jak wygląda w czerwonym bikini?

Beata Ścibakówna może się pochwalić bardzo bogatą filmografią. Na teatralnej scenie debiutowała już jako studentka w przedstawieniu, które reżyserował jej przyszły mąż, który wtedy był także jej wykładowcą – Jan Englert. Pomimo sporej różnicy wieku i kontrowersji, jakie wtedy budził ich związek, zakochani pielęgnowali uczucie i udało im się stworzyć wspaniałe małżeństwo. W 2000 roku na świecie pojawiła się ich jedyna córka Helena. Dziewczyna już jako nastolatka zaczęła stawiać pierwsze kroki przed kamerą.

Zdecydowanie chce iść w ślady swoich rodziców. Swój serialowy debiut miała w Barwach Szczęścia, gdzie wcielała się w postać niesfornej i zbuntowanej Angeli. Talent aktorski ma we krwi, dlatego już jakiś czas temu rozpoczęła studia aktorskie w Nowym Jorku. Jej rodzice są z tego bardzo dumni i kibicują swojej jedynaczce w drodze do spełniania marzeń o wielkiej karierze.

Beata Ścibakówna kusi ciałem w bikini

Beata Ścibakówna to piękna kobieta, która zawsze cieszyła się zgrabną figurą. Nawet po narodzinach ukochanej córki szybko udało jej się wrócić do dawnej formy. Na ekranie, czy deskach teatru zachwyca smukłą talią. Nigdy nie mogła narzekać na nadmiar kilogramów. Pomimo upływu lat aktorka wygląda wręcz doskonale. Czas zdecydowanie jest dla niej łaskawy i nadal może się pochwalić nie tylko piękną buzią, ale także ciałem, którego może jej pozazdrościć wiele młodszych koleżanek.

Nic więc dziwnego, że podczas wakacji chętnie wskakuje w bikini. Gdy w Polsce mamy ostatnio dosyć mroźną zimę, to gwiazda podobnie jak wiele osób z show-biznesu postanowiła wypocząć i naładować swoje baterie w pełnym słońcu. Właśnie pochwaliła się zdjęciem w bikini prosto z leżaka. Podczas błogiego odpoczynku towarzyszy jej książka.

Czarne przegrywa, kolor wygrywa‼️

Aktorka wskoczyła w czerwone bikini i odpoczywa na plaży. Leżąc na leżaku, wyeksponowała swoje zgrabne i szczupłe nogi, smukłą talię i piękny dekolt. Trzeba przyznać, że wygląda zjawiskowo, co również można przeczytać w komentarzach pod jej postem.


Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna

Beata Ścibakówna - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Beata Ścibakówna - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Beata Ścibakówna – Bal TVN 2019

Beata Ścibakówna – Bal TVN 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×