NewsyBeata Ścibakówna rozpętała burzę w sieci. Fani grzmią, pisząc o prawach zwierząt

Beata Ścibakówna rozpętała burzę w sieci. Fani grzmią, pisząc o prawach zwierząt

Jan Englert i Beata Ścibakówna (fot. AKPA)
Jan Englert i Beata Ścibakówna (fot. AKPA)

01.09.2023 13:40, aktual.: 01.09.2023 14:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Beata Ścibakówna przejechała się ostatnio na osłach wraz ze swoim mężem Janem Englertem. Nie tylko fanów zaniepokoiło zachowanie aktorki. Pod wpisem pojawiły się także słowa dezaprobaty od celebrytów. Chodziło o wykorzystywanie zwierząt.

Beata Ścibakówna na wakacjach z Janem Englertem

Ścibakówna pokazała fotografię z przejażdżki na osłach, a pod jej wpisem zawrzało od komentarzy. Internauci próbowali zwrócić uwagę na problem wykorzystywania zwierząt. Po stronie niewinnych stworzeń stanęła także Kayah, która napisała, że żal jej wykorzystywanych zwierząt. Także obserwatorzy opowiedzieli się po stronie biednych zwierząt. Niestety, aktorka nie wzięła sobie do serca tych słów. Co więcej, zamknęła możliwość dodawania komentarzy pod wpisem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że osoby, które zdecydowały się zabrać głos w tej sprawie, nie używały obraźliwych słów.

Cóż, jeszcze nigdy nie zaatakowano nas taką ilością jadu, złośliwości, nienawiści, złorzeczeń itd. Powtórzę za księdzem Twardowskim: 'Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą' - napisała w kolejnym wpisie.

Fani Beaty Ścibakówny o losie biednych zwierząt

Aktorka wspomniała o jadzie, złośliwości, a nawet o nienawiści. Budzi spore zastanowienie, ponieważ do momentu wyłączenia przez aktorkę możliwości dalszego komentowania, nie było tam mowy o hejcie. Pojawiły się za to konstruktywne głosy osób, które jedynie próbowały zwrócić uwagę aktorki na realny problem cierpienia zwierząt.

Masz zero refleksji. Nie spotkał cię żaden hejt, tylko uzasadniona krytyka. Osioł jest najbardziej eksploatowanym stworzeniem na ziemi. Jest o tyle mniejszy słabszy od konia, a zmusza się go do dźwigania ciężarów wielokroć ponad jego siły. Zajrzyj proszę pod siodło takiego biedaka, na 100 proc. ma pod nim żywe rany. Jak ma nie mieć, jak cały dzień tylko dźwiga, non stop, ta sama trasa w spiekocie bez dostępu do chociażby cienia czy wiadra wody. Czy wiesz, że osły w Grecji nawet w nocy nie mają wytchnienia? Pomagają dźwigać śmieci pod osłoną nocy. Do tego wszystko to w nieludzkim upale. Każdy, kto był gdziekolwiek w Grecji, widział te puste spojrzenia wymordowanych osłów, czekających na kolejnego klienta w pełnym słońcu. A potem przychodzi ktoś taki jak ty i Englert i piekło zaczyna się od nowa - napisała jedna z obserwatorek.

Aktorka postanowiła też krótko odpowiedzieć na komentarz Kayah.

Mnie też ich żal, ale przede wszystkim myślę o zdrowiu mojego męża - napisała Ścibakówna.

Co myślicie o takim zachowaniu?

Z zapartym tchem śledzisz gwiazdy w mediach społecznościowych? A może wolisz przeglądać serwisy plotkarskie i stąd czerpać wiedzę na ich temat? Masz realny wpływ na nasze treści, wypełniając ankietę!

Jan Englert i Beata Ścibakówna
Jan Englert i Beata Ścibakówna
scena z: Beata Ścibakówna, Jan Englert, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA
scena z: Beata Ścibakówna, Jan Englert, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA
Beata Ścibakówna na wakacjach
Beata Ścibakówna na wakacjach
Jan Englert i Beata Ścibakówna na wakacjach
Jan Englert i Beata Ścibakówna na wakacjach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także