Szukaj

Beata Kozidrak opala się w bikini na jachcie w Sopocie! Widok opalonego ciała gwiazdy poruszył wszystkich jej fanów!

Beata Kozidrak, korzystając z przerwy między swoimi koncertami, wybrała się na krótkie wakacje do Sopotu. Gwiazda wynajęła luksusowy jacht, na pokładzie którego opala się w pełnym słońcu. Widok piosenkarki w czarnym bikini to prawdziwy rarytas.

Beata Kozidrak jest niezaprzeczalną gwiazdą polskiej estrady. Wraz ze swoim zespołem Bajm do tej pory wydała 10 albumów studyjnych, które rozeszły się w łącznie nakładzie ponad 2,5 mln egzemplarzy. Artystka sama tworzy teksty do wszystkich kompozycji. Jej piosenki nucą od lat wszyscy fani piosenkarki, która prywatnie przez ćwierć wieku byłą żoną Andrzeja Pietrasa, współtwórcy i menedżera grupy Bajm. Para ma dwie córki – Katarzynę i Agatę, a ich kontakt po rozwodzie wciąż jest dobry.

Beata oprócz działalności koncertowej, realizuje wiele innych projektów muzycznych. Po pracowitym sezonie artystka wybrała się na wakacje nad polskie morze. Na profilu wokalistki pojawiła się znakomita fotka, na której można podziwiać ją w zmysłowej odsłonie. Beata romantycznie leży na pokładzie swojego jachtu, odziana jedynie w czarne seksowne bikini.

Mam słabość do polskiego morza. Zawsze z przyjemnością tu wracam, aby odpocząć – napisała Beata.

Zdjęcie zmysłowej Kozidrak wywołało wielkie poruszenie wśród jej fanów. Internauci natychmiast wyrazili swój zachwyt w licznych komentarzach:

  •  „Zanurzam się w niebieskiej wodzie”
  • Afrodyta
  • Wow! Ale piękna!
  • Pani Beato, a czy zostawiła go pani na dnie?
  • Jak nastolatka
  • Figura jak marzenie

Beata Kozidrak niebawem skończy 60 lat. Patrząc na jej figurę, aż trudno w to uwierzyć. Zobaczcie jak znakomicie wygląda w bikini.

Zobacz: Beata Kozidrak gwiazdą amerykańskiego hitu Netflixa! Do sieci trafił trailer! Wykorzystano kultowy hit Bajmu! [WIDEO]

Zobacz: Beata Kozidrak straciła świetnie płatną pracę! Co dalej z jej karierą?

Zobacz: Beata Kozidrak jednego dnia ogołociła salony La Manii i Valentino! Gwiazda na zakupy ubrała się jak na plażę! Co za ciało!


Beata Kozidrak w seksownym bikini w Sopocie

Beata Kozidrak w seksownym bikini w Sopocie

Beata Kozidrak w sukni Mario Menezi

Beata Kozidrak w sukni Mario Menezi

Beata Kozidrak w sukni Mario Menezi

Beata Kozidrak w sukni Mario Menezi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×