NewsyBeata Kozidrak straciła świetnie płatną pracę! Co dalej z jej karierą?

Beata Kozidrak straciła świetnie płatną pracę! Co dalej z jej karierą?

Beata Kozidrak smutna
Beata Kozidrak smutna
Rafał Matuszczak

26.07.2019 11:06, aktual.: 26.07.2019 12:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Beata Kozidrak należy do najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Choć na przestrzeni lat pojawiły się nowe młode artystki, ona nadal jest najbardziej rozchwytywaną i najlepiej opłacalną gwiazdą w kraju. Razem z Bajmem koncertuje od lat, a sale koncertowe wypełnione są po brzegi. Nic więc dziwnego, że widzowie uwielbiali oglądać ją także w show Polsatu All Together Now.

Do obsady Beata dołączyła pół roku temu, zastępując Ewę Farną, która zaszła w ciążę. Gwiazda w roli stuosobowego jury sprawdziła się świetnie i była pewna, że wróci na plan produkcji już w sierpniu. Tak się jednak nie stanie. Jak czytamy w dzisiejszym Fakcie, stacja nie zdecydowała się na nagranie trzeciej edycji, prawdopodobnie dlatego, że wyniki oglądalności nie były zadowalające. Tak, czy inaczej Kozidrak straciła dobrze płatną pracę. Kiedy ponoć dostała telefon z ostateczną decyzją, nie kryła rozczarowania:

Beata lubiła pracę w tym programie i jak dostała telefon, że niestety nie będzie kolejnej edycji show, nie kryła rozczarowania. Musi więc postarać się o więcej koncertów, by jej konto na tym nie ucierpiało – czytamy w gazecie.

Przypomnijmy, jak podawały media kilka miesięcy temu, wokalistka Bajmu za udział w programie zgarnęła aż pół miliona złotych. Polsat musiał ją długo namawiać, by zgodziła się przyjąć propozycję. Fani choć z radością przyjęli wtedy te informacje, byli zaskoczeni. Nie jest tajemnicą, że Beata raczej stroni od pracy w telewizyjnych produkcjach. Od zawsze skupiała się na koncertowaniu i znów będzie musiała to zrobić.

Obsada The Voice of Poland jest już pełna, więc gwiazda zatrudniona przez TVP nie zostanie. Wolny czas przeznaczony na udział w All Together Now będzie musiała wypełnić koncertami, na które z pewnością przyjdą tłumy.

Beata Kozidrak -  Sylwester 2018 TVN, Warszawa
Beata Kozidrak - Sylwester 2018 TVN, Warszawa
Beata Kozidrak na plakacie "All Together Now"
Beata Kozidrak na plakacie "All Together Now"
Beata Kozidrak wspomina zmarłego brata
Beata Kozidrak wspomina zmarłego brata
Beata Kozidrak – Top of the Top 2018 Sopot Festival
Beata Kozidrak – Top of the Top 2018 Sopot Festival
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras – Top of the Top 2018 Sopot Festival
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras – Top of the Top 2018 Sopot Festival
Beata Kozidrak – Wprost 2019
Beata Kozidrak – Wprost 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także