Szukaj

Znana wokalistka odpadła z walki o fotel jurorki „The Voice of Poland”. Powód zaskakuje

The Voice of Poland

The Voice of Poland

Beata Kozidrak nie pojawi się w The Voice of Poland — twierdzi informator Pudelka. Powodem jest podobno jedna z archiwalnych wypowiedzi gwiazdy. Jaka?

Beata Kozidrak jest związana ze sceną od lat. Wraz z zespołem Bajm stworzyli ponadczasowe przeboje, takie jak m.in. Biała armia oraz Myśli i słowa. Od niedawna w kolorowej prasie krążą plotki, że gwiazda będzie miała okazję podzielić się doświadczeniem z artystami, którzy dopiero zaczynają karierę w show-biznesie. Miałaby zostać jurorką programu The Voice of Poland:

Sukces programów TVP2 The Voice of Poland The Voice Senior pokazał, że widzowie chcą, by w jury zasiadały gwiazdy sceny muzycznej, które kocha i młode, i starsze pokolenie. A do nich bez wątpienia należą Beata Kozidrak i Małgorzata Ostrowska. Rozmowy z artystkami nie są jeszcze podpisane – zdradza osoba z TVP w magazynie Flesz.

Beata Kozidrak nie wystąpi w The Voice of Poland?

Beata Kozidrak podobno negocjuje warunki umowy. Czy aby na pewno? Informator Pudelka uważa, że jest inaczej. Donosi, że produkcja The Voice of Poland w ogóle nie brała gwiazdy pod uwagę. Powodem jest ponoć jedna z archiwalnych wypowiedzi gwiazdy, w której skrytykowała Prawo i Sprawiedliwość:

W TVP nie chcą jej za jej słowa, o tym, że „przeżyła komunę, to i PiS przeżyje” – donosi informator tabloidu.

Skoro nie Kozidrak, to kogo zobaczymy w roli jurora? Osoba z produkcji zdradza, że pod uwagę są brane dwie osoby:

Na prowadzenie wysuwają się Mezo i Małgorzata Ostrowska, która była już na zdjęciach próbnych i wypadła świetnie — dodaje źródło tabloidu.

W roli potencjalnych oceniających wymienia się także Edytę Górniak, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona.


Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak #hot16challenge2

Beata Kozidrak #hot16challenge2

Beata Kozidrak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×