Szukaj

Partner Esmeraldy Godlewskiej publicznie wypowiedział wojnę! Jego oświadczenie oznacza jedno – będzie się działo!

Kilka dni temu Esmeralda Godlewska opublikowała w sieci szokujące nagrania. Pokazała swoje posiniaczone ciało i oskarżyła o pobicie byłego partnera Bartka Bartnickiego. Mężczyzna i jego prawniczka wreszcie zabrali głos w sprawie!
Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska sama już nie wie, co zrobić, by zostać zauważoną. Jej walka z Martą Linkiewicz zakończyła się totalną porażką. Aby jednak nie zniknąć na dobre z mediów, opublikowała wstrząsające wideo. Opowiedziała w nim o pobiciu jakiego rzekomo doznała ze strony swojego byłego partnera, Bartka Bartnickiego:

Dla mojej rodziny to chodzący ideał, pan doktor. Cudowny, pomocny, miły, grzeczny… Szkoda, że nie znają go od tej prawdziwej strony. Ma połączenia z mafią i inne gówna. Ps. Jakby nie było mnie tu przez kilka dni, to już możecie wiedzieć dlaczego i dzięki komu zniknęłam na zawsze – mówiła.

Po kilku dniach mężczyzna wreszcie zabrał głos. W oświadczeniu stwierdził, że słowa celebrytki to stek bzdur:

W odpowiedzi na filmy zamieszczone na Instagramie przez Monikę Godlewską oświadczam, iż przedstawione przez nią wydarzenia nie miały miejsca. Nie pobiłem jej i nigdy jej nie groziłem. Nie byłem i nie jestem jej partnerem. Rozumiem, że dla pozostania popularną osobą w mediach musi zamieszczać wzbudzające sensację i dużą oglądalność filmy, zdjęcia i posty. Jestem jednak zszokowany wymyśloną narracją i przedstawionymi nieprawdziwymi informacjami  – stwierdził.

Wynajęta przez mężczyznę pani adwokat dodała ponadto, że będzie domagać się z klientem wyjaśnienia sprawy:

W nawiązaniu do opublikowanych przez panią Monikę Godlewską filmów w mediach społecznościowych podjęte zostaną wszelkie niezbędne działania na drodze prawnej mające wykazać, iż nie doszło do opisanych w filmach czynów (…) W ciągu kilku najbliższych dni podjęte zostaną działania przed odpowiednimi organami wymiaru sprawiedliwości o czym będziemy na bieżąco informować – podała pełnomocniczka mężczyzny.

Jak myślicie, jaki będzie finał? Czy Esmeralda rzeczywiście padła ofiarą swojego byłego partnera?

Zobacz: Esmeralda Godlewska wyjawiła pikantne historie z życia Sylwii S.! Ostro skomentowała aferę z Jarosławem Bieniukiem

Zobacz: Małgorzata Godlewska bez makijażu to inna osoba! Seksbomba pokazała zmarszczki, piegi i przebarwienia na cerze!

Zobacz: Esmeralda Godlewska bez makijażu i sztucznych rzęs to zupełnie inna osoba! Ochom i achom nie ma końca!


Bartek Bartnicki – były partner Esmeraldy Godlewskiej

Bartek Bartnicki – były partner Esmeraldy Godlewskiej

Esmeralda Godlewska płacze na Instagramie

Esmeralda Godlewska płacze na Instagramie

Esmeralda Godlewska pokazała siniaki

Esmeralda Godlewska pokazała siniaki

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×