Esmeralda Godlewska została brutalnie pobita! Partner urządził jej piekło: „Dla mojej rodziny to chodzący ideał” [WIDEO]

Esmeralda Godlewska została brutalnie pobita. Celebrytka nagranie, na którym pojawiły się siniaki, opublikowała na swoim Instastories. Przy okazji uderzyła też w znane siostry. Co takiego powiedziała? 

Esmeralda Godlewska to pseudonim artystyczny Moniki Godlewskiej, która w polskim show-biznesie zaistniała jakiś czas temu. Wraz z siostrą Małgorzatą nagrały cover kolędy Edyty Górniak Pada śnieg, który mimo nie najlepszego wykonania stał się hitem internetu.

Siostry Godlewskie na fali popularności nagrały kolejne piosenki, a nawet zaczęły prowadzić własny program w telewizji 4fun.tv, który zszedł z anteny szybciej niż się pojawił. Esmeralda swoją muzyczną karierę zamieniła więc na sportową, niedawno stanęła na ringu Fame MMA 3, na którym zmierzyła się z Martą Linkiewicz.

Partner pobił Esmeraldę Godlewską

Chociaż Godlewskiej nie brakowało odwagi by stanąć do walki z „patocelebrytką”, to znacznie gorzej radzi sobie w codziennym życiu. Esmeralda została brutalnie pobita przez swojego partnera. By wyładować negatywne emocje, nagrała filmik, który umieściła na Instastories. 

Celebrytka na nagraniu nie tylko co chwila ocierała łzy, ale na samym początku odważyła się zaprezentować mocne siniaki, jakie pokryły jej seksowne ciało. Ślady pobicia znajdowały się niemal wszędzie – na nogach, rękach czy twarzy. Esmeralda przyznała jednak, że nie pójdzie z tym na policję:

Można pobić, zniszczyć psychicznie. (…) Opowiedzą teraz takie bajki na mój temat, że to ja jak zwykle zostanę ta najgorsza. A poza tym policja? Kto mi uwierzy? (…) Szkoda tylko, że nigdy nikt nie zastanowił się, co tak naprawdę dzieje się w moim życiu i dlaczego te wszystkie sytuacje miały miejsce i jakie jest źródło tego problemu. Spoko, przyzwyczaiłam.

Esmeralda dodała, że dla jej partner w oczach bliskiej rodziny ma opinię idealnego. Z niepokojącej opowieści Godlewskiej wynika, że jej życie jest zagrożone:

Dla mojej rodziny to chodzący ideał, pan doktor. Cudowny, pomocny, miły, grzeczny… Szkoda, że nie znają go od tej prawdziwej strony. Ma połączenia z mafią i inne gówna. Ps. Jakby nie było mnie tu przez kilka dni, to już możecie wiedzieć dlaczego i dzięki komu zniknęłam na zawsze.

Esmeralda Godlewska podała namiary na profil mężczyzny na Instagramie. Niestety za dużo się z niego nie dowiemy, bowiem konto damskiego boksera zostało zamknięte dla nieznajomych.

Esmeralda Godlewska uderza w znane siostry

Obserwatorzy celebrytki poradzili jej, by zwróciła się z prośbą o pomoc do swojej rodziny. Esmeralda przyznała, że pomoc ze strony sióstr nie może liczyć:

Rodzina? Piszecie mi o rodzinie. Gośka, która jest skupiona tylko i wyłącznie  na swojej dupie, na swojej pseudokarierze. Magda, która wciągnęła mnie do strasznego świata? Gdybym powiedziała wam całą historię kurwa mógłby powstać film na tej podstawie.

Dokładną relację z Insatstory Esmeraldy znajdziecie poniżej.

Zobacz: Esmeralda Godlewska wyjawiła pikantne historie z życia Sylwii S.! Ostro skomentowała aferę z Jarosławem Bieniukiem

Zobacz: Małgorzata Godlewska bez makijażu to inna osoba! Seksbomba pokazała zmarszczki, piegi i przebarwienia na cerze!

Zobacz: Esmeralda Godlewska bez makijażu i sztucznych rzęs to zupełnie inna osoba! Ochom i achom nie ma końca!


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×