NewsyInternauci wzięli sprawę w swoje ręce i z fałszu Magdaleny Godlewskiej uczynili perełkę! W tej wersji "Jezus Malusieńki" brzmi jak światowy przebój [WIDEO]

Internauci wzięli sprawę w swoje ręce i z fałszu Magdaleny Godlewskiej uczynili perełkę! W tej wersji "Jezus Malusieńki" brzmi jak światowy przebój [WIDEO]

Małgorzata Godlewska Jezus Malusieńki remix
Małgorzata Godlewska Jezus Malusieńki remix
Aneta Błaszczak

26.12.2017 05:00

Bezdyskusyjnym odkryciem tegorocznych świąt jest soczystej urody Małgorzata Godlewska. Gwiazda internetu pojawiła się niczym pierwsza gwiazdka na niebie, dosłownie na kilka dni przed Wigilią i rozgrzała internet do czerwoności swoim wykonaniem kolędy Jezus malusieńki. W błyskawicznym tempie licznik na YouTube odnotował ponad milion odsłon, a to sprawiło, że Godlewska postanowiła połączyć siły razem z siostrą Esmeraldą, z którą nagrała jeszcze dwa inne covery świątecznych hitów - Pada śnieg Edyty Górniak i Jest taki dzień Czerwonych Gitar.

Wszystkie kolędy i piosenki w wykonaniu słynnych sióstr cieszą się niesłabnącą popularnością w sieci, co skłania internautów do tworzenia przeróbek. Na YouTube czy Instagramie można znaleźć kilka parodii, jednak to remiks Jezus malusieńkiopublikowany na profilu Hip Hop Non Stop na Facebooku spotkał się z najlepszym przyjęciem i zaskakująco pozytywnymi opiniami wśród użytkowników. Oto tylko kilka z wielu:

  • Teraz to światowy hit!
  • To straszne jak można z tłuka muzycznego zrobić Celine Dion…
  • uwielbiam tę wersję! skąd ją mogę pobrać?

Wykonanie Małgorzaty wzbogacono o rytmiczny podkład, a jej wokal został poprawiony w programie usuwającym nieczysto zaśpiewane partie (czyli po prostu fałsz). W takiej oprawie kolęda nabrała zupełnie innego wymiaru.

Posłuchajcie poniżej. Będzie hit?

I wersja oryginalna:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także