Szukaj

Kurdej-Szatan pokazała ciążową sesję, a fani dopatrzyli się ważnego szczegółu. Ma on zdradzać płeć dziecka

Czy Barbara Kurdej-Szatan przypadkowo ujawniła informację dotyczącą płeć jej drugiego dziecka? Fotografia z bezą sporo zdradza. Urodzi chłopca, czy dziewczynkę? 

Barbara Kurdej-Szatan dała się poznać fanom jako blondynka z reklamy. Już wtedy zdobyła serca widzów i została zauważona. Zdecydowanie chciała czegoś więcej i nie dała się zaszufladkować jako twarz sieci komórkowej. Sprawnie wykorzystała pięć minut: na swoim koncie ma już główne role w filmach, występuje także w serialach. Można ją również zobaczyć na deskach teatralnych.

Aktualnie wszystkie produkcje są zawieszone w związku z panującą pandemią koronawirusa. Mimo tego Barbara nie zniknęła z mediów i stale daje o sobie znać. Ostatnio zaskoczyła wszystkich fanów i za pomocą konta na Instagramie ujawniła ściśle skrywaną tajemnicę. Okazało się, że jest w ciąży.

Było za wcześnie by to ogłaszać. Byłam wówczas w drugim miesiącu ciąży i w dużym stresie, obawiałam się o to, czy wszystko będzie dobrze. Wiele moich koleżanek poroniło, słyszałam też o wielu takich przypadkach. Uznałam, że jest to jeszcze niepewny czas i nie należy się chwalić, tym bardziej publicznie – zdradziła w wywiadzie z magazynem Plejada.

Druga ciąża Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan tydzień temu potwierdziła wszelkie plotki i spekulacje dotyczące jej stanu. Wiadomość o tym, że jest w drugiej ciąży, stała się tym samym oficjalna. Na umieszczonym zdjęciu widać czule obejmującego ją męża:

Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem :))) przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące,a le teraz już naprawdę. Czekamy na małego szkraba ! :))))) i ściskamy Was wszystkich. Szatany – napisała.

Choć od udostępnienia tej informacji minęło zaledwie kilka dni, aktorka zdążyła pochwalić się już fotografiami z ciążowej sesji wykonanej w chaszczach. Właśnie opublikowała kolejne urocze zdjęcia, na których widać jej już sporej wielkości brzuszek. Barbara z czułością go dotyka, drugą rękę natomiast ma położoną na drzewie.

Natura! Cud

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży. Jakiej płci będzie dziecko?

Według najnowszych doniesień rozwiązanie będzie miało miejsce we wrześniu tego roku. Szczęśliwa para do tej pory nie zdradziła informacji na temat płci drugiego dziecka. Czujni internauci już mają swoją teorię na ten temat, wszystko to za sprawą zdjęcia, jakie aktorka dodała na swoje konto społecznościowe. To właśnie post z kawową bezą rozpoczął lawinę spekulacji.

Czas łasucha nastał mmmmmniam zabieram się za pyszną kawową bezę.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani stwierdzili, że ta ochota na słodycze zwiastuje przyjście na świat dziewczynki. Jak mówi ludowe porzekadło, gdy przyszła mama objada się słodkimi przekąskami – będzie córka, natomiast gdy ma ochotę na słone i kwaśne smaki – będzie chłopiec.

  • Zachcianka na słodkie? na pewno będzie dziewczynka
  • Jeśli masz ochotę na słodkie to na pewno będzie córka.
  • To będzie córka jak nic!
  • Basiu masz ochotę na słodkie to będzie dziołcha.

Czy ich przewidywania się sprawdzą? O tym przekonamy się jesienią.


Barbara Kurdej-Szatan: jaka płeć drugiego dziecka?

Barbara Kurdej-Szatan: jaka płeć drugiego dziecka?

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×