NewsyMaja Hyży w ciążowej sesji na plaży. Fani zachwycają się jej brzuszkiem i zgadują płeć dziecka

Maja Hyży w ciążowej sesji na plaży. Fani zachwycają się jej brzuszkiem i zgadują płeć dziecka

Maja Hyży
Maja Hyży
Krystyna Miśkiewicz
24.04.2020 14:20, aktualizacja: 24.04.2020 15:58

Maja Hyży kilka dni temu zaskoczyła wszystkich fanów radosną nowiną o ciąży. Gwiazda wraz ze swoim partnerem Konradem niebawem zostaną rodzicami.

Przypomnijmy, że Maja ma już dwóch 8-letnich synów z małżeństwa z Grzegorzem Hyżym. Jeszcze niedawno wokalistka skrzętnie ukrywała swój błogosławiony stan. Wszystko zmieniło się w tym tygodniu. Najpierw Maja udzieliła wywiadu dla Gali, w którym potwierdziła ciążę, a następnie podzieliła się informacją ze swoimi fanami na Instagramie.

Pod pierwszym zdjęciem Hyży z ciążowymi krągłościami fani prześcigali się w gratulacjach i komplementach. Nie ma się czemu dziwić, bo wokalistka prezentuje się doskonale. Ciąża zdecydowanie jej służy, a z jej twarzy nie schodzi szeroki, piękny uśmiech.

Maja Hyży zdjęcia w ciąży

Odkąd ciąża Mai przestała być tajemnicą dla mediów, niemal codziennie możemy podziwiać nowe fotografie i patrzeć na jej rosnący brzuszek. Tym razem Hyży pochwaliła się pięknym zdjęciem z plaży.

Chciałam Wam pokazać jedną z najszczęśliwszych Mam. Anioły wiedzą jak uszczęśliwić mnie. Spacery i wolny czas na łonie natury, to coś co wygrywa z tabletami i bajkami. A u Was jak jest z Waszymi pociechami? – napisała.

Słoneczna pogoda i wysoka temperatura sprzyjają spacerom. Zamknięte z powodu koronawirusa plaże kilka dni temu ponownie zostały otwarte. Nic już nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać ze słońca i świeżego powietrza, co dla kobiet w ciąży jest niezwykle ważne.

Maja Hyży cały czas podkreśla, jak bardzo jest szczęśliwa. Widać to po niej gołym okiem. Szeroki uśmiech nie opuszcza jej na żadnym zdjęciu. W komentarzach fani zachwycają się też pięknie wyeksponowanym brzuszkiem.

  • Szczęście wypisane na twarzy.
  • Śliczna i szcześliwa.
  • Pięknie Ci w tym stanie
  • Pieknie wyglądasz jak zawsze zresztą

We wpisach internautów zaczęły się również pojawiać spekulacje na temat płci dziecka:

Będzie córeczka! Życzę Ci jak najlepiej.

Na razie Maja nie zdradziła, jakiej płci będzie jej trzecie dziecko.

Maja Hyży ciążowy brzuszek
Maja Hyży ciążowy brzuszek
Maja Hyży pokazała ciążowy brzuszek
Maja Hyży pokazała ciążowy brzuszek
Maja Hyży ma duży brzuszek
Maja Hyży ma duży brzuszek
Maja Hyży
Maja Hyży
Maja Hyży z nowym partnerem
Maja Hyży z nowym partnerem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także