Szukaj

Produkcja „M jak miłość” rozpieszcza ciężarną Kurdej-Szatan na planie. Tak po porodzie pójdą jej na rękę

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest już na finiszu ciąży. Aktorka przez ostatnie miesiące odpoczywa jak najwięcej i powoli przygotowuje się do dnia porodu. Czy po narodzinach syna wróci na plan serialu M jak Miłość? Co przygotowali dla niej producenci?

Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka trzy miesiące temu ogłosiła na Instagramie, że razem z mężem oczekują na narodziny kolejnego dziecka. Kolorowa prasa średnio co kilka miesięcy informowała od odmiennym stanie gwiazdy. Tym razem wiadomość tę potwierdziła sama zainteresowana na swoim profilu.

Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem :))) przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące, ale teraz już naprawdę. Czekamy na małego szkraba! – napisała pod zdjęciem.

Gwiazda od czasu ogłoszenia radosnej nowiny chętnie pokazuje swoje krągłości. Wcześniej ciążę starała się utrzymać w tajemnicy, w czym bardzo pomógł jej czas kwarantanny. Aktorka w obawie o zdrowie swoje i dziecka, chciała zachować odrobinę prywatności. Teraz Basia najtrudniejszy czas ciąży ma już za sobą i nie pozostało jej nic innego, jak oczekiwać na szczęśliwe rozwiązanie.

Kiedy Kurdej-Szatan wróci na plan M jak miłość po porodzie?

Aktorka od kilku lat jest jedną z gwiazd serialu M jak Miłość. Wciela się jedną z głównych ról, a jej wątek jest mocno rozbudowany. Ostatnio w życiu jej serialowej bohaterki Joanny sporo się wydarzyło. Wielu fanów gwiazdy obawiało się, że ze względu na ciążę postanowi ona zrezygnować z pracy. Wszystko jednak udało się jej pogodzić. Scenarzyści postanowili, że również grana przez nią bohaterka będzie w błogosławionym stanie.

W nowym sezonie, który będzie emitowany po wakacjach, bohaterka Basi zrobi test ciążowy, da on wynik pozytywny. Wtedy Joasia zdecyduje się wyjechać. Dowiemy się też, kto jest ojcem jej dziecka: Leszek czy Michał – zdradziła magazynowi „Flesz” Karolina Baranowska z MTL Maxfilm.

Barbara Kurdej-Szatan w jednym z wywiadów zdradziła, że kiedy urodzi się jej syn, chce zrobić sobie urlop macierzyński i nie zamierza zbyt szybko wracać do pracy. Po narodzinach pierwszej córki zaledwie miesiąc po porodzie wrócili z mężem do zawodowych zobowiązań.

Kiedy miała miesiąc wrócilismy do nagrań, więc było intensywnie i nerwowo. Dlatego teraz chciałabym żeby po narodzinach naszego drugiego dziecka wszystko potoczyło się o wiele spokojniej i wolniej – mówiła aktorka w wywiadzie z „Party”.

Magazyn Flesz dowiedział się również, że jeżeli Basia zdecyduje się wcześniej wrócić do pracy, to może liczyć na specjalne warunki.

Produkcja M jak Miłość zawsze zapewnia mamom komfortowe warunki, m.in. osobną przyczepę, w której Basia będzie mogła karmić i spędzać przerwy z dzieckiem, oraz skrócony czas na planie, by jednorazowo nagrać jak najwięcej scen –  informuje Karolina Baranowska.

Jeszcze nie wiadomo, czy aktorka zdecyduje się wrócić na plan serialu jeszcze w tym roku. Decyzję podejmie zapewne po narodzinach syna.


Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na koncercie dla Andrzeja Strzeleckiego

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na koncercie dla Andrzeja Strzeleckiego

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×