Zosia Ślotała pochwaliła się zdjęciami z baby shower! Jest na bogato

Baby shower 2 baby sprinkle Zosi Ślotały

Baby shower 2 baby sprinkle Zosi Ślotały

Baby shower #2 u Zosi Ślotały

Zosia Ślotała szykuje się do drugiego porodu. Wiemy już, że stylistka powita na świecie syna, dla którego już przygotowała pokój i skompletowała wyprawkę. Teraz nie pozostało jej już nic innego, jak tylko świętować.

Ślotała na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z baby shower. Pokazała, jak wyglądała impreza, w której uczestniczyły jej najlepsze przyjaciółki. Nie zabrakło wystawnej kolacji, uroczych, słodkich przekąsek (karmelizowany popcorn, czekoladki, pianki, muffinki) i oczywiście gadżetów zwiastujących nadejście dziecka. Wszystko w kolorach bieli, błękitu i złota.

Zobacz: Tak wyglądał pierwszy baby shower Zosi Ślotały!

Baby shower czy baby sprinkle?

Fani jednak dopatrzyli się drobnego błędu. Zwrócili Ślotale uwagę na fakt, że baby shower obchodzi się tylko przed pierwszym porodem:

Czy zgodnie z tradycja baby shower nie robi się tylko przy pierwszym maleństwie?

Poniekąd internauta miał rację, bowiem faktycznie pierwsze party nazywa się baby shower. Nie oznacza to jednak, że przy kolejnych ciążach tego typu imprezy są zabronione, co wyjaśnił w komentarzu inny użytkownik:

W Stanach przy drugim dziecku robi sie zazwyczaj baby sprinkle, troche mniejsza impreza niz shower, a po urodzeniu malucha robi sie „sip and see”-mala imprezka na pierwsze zobaczenie dziecka.

Baby shower czy baby sprinkle… dla nas bez różnicy. Najważniejsze jest szczęście przyszłej mamy i spokojne oczekiwanie na poród. Zosia ten cel chyba osiągnęła.

Zobacz: Zosia Ślotała jak Anna Lewandowska. Pokazała ogromny ciążowy brzuszek w obcisłej sukience

Zobacz: Natalia Jakuła pokazała TWARZ syna! Przyznała się, że dopadł ją baby blues: „Nie chcę straszyć bezdzietnych dziewczyn, ale…”. Odważnie

With my Fashion people! ?????? @jp_justpaul #babyshower #friends #girlpower

A post shared by Zofia Maria Slotala (@miss_zi) on

Zosia Ślotała czeka na drugi poród

Zosia Ślotała czeka na drugi poród

Zosia Ślotała - baby shower 2

Zosia Ślotała – baby shower 2

Zdjęcia z baby shower u Ślotały

Zdjęcia z baby shower u Ślotały


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×