Szukaj

Ashley Graham pokazała ciało rok po porodzie. Dodała filmik bez retuszu: „Brawa za odwagę”

Ashley Graham

Ashley Graham

Ashley Graham w zeszłym roku została mamą. W sobotni wieczór pokazała, jak wygląda jej ciało rok po porodzie. Internauci są zachwyceni odważnym wpisem.

Ashley Graham udowadnia, że nie trzeba nosić rozmiaru zero, by osiągać sukces w branży mody. Jest jedną z popularniejszych modelek pluse size na świecie. Regularnie występuje na pokazach największych projektantów, wśród których warto wspomnieć marki takie jak Dolce&Gabbana oraz Victoria’s Secret. Pojawia się też na okładkach magazynu. Trafiła m.in. na pierwszą stronę Sports Illustrated, gdzie pozuje w skąpym bikini.

Ashley Graham pokazała ciało rok po porodzie. Jak wygląda?

Graham od roku łączy karierę z wychowywaniem dziecka. Dokładnie 18 stycznia 2020 modelka i jej mąż Justnin Ervin powitali na świecie synka, Isaaca, o czym modelka poinformowała w social mediach. Dodała krótki wpis, w którym przekazała, że chłopiec jest już z nimi, a także podziękowała za wszelkie przejawy wsparcia:

O 18:00 w Sobotę nasze życie zmieniło się na lepsze. Dziękuję za waszą miłość i wsparcie w tym niesamowitym czasie – napisała modelka.

Modelka dziewięć miesięcy po porodzie wróciła na wybieg. Wcześniej wznowiła działalność swojego konta na Instagramie, gdzie nie boi się publikować odważnych postów. Tak jak w sobotni wieczór, gdy zdradziła, jak wygląda jej ciało rok po porodzie.

Ashley Graham udostępniła filmik, na którym pozuje ubrana jedynie w złoty naszyjnik, a także pasujące do niego kolczyki. Ma na sobie perfekcyjnie wykonany makijaż — cień do powiek w kolorze nude oraz róż nałożony na policzki. Supermodelka przybiera różne pozy, podczas gdy w tle rozbrzmiewa utwór Crazy Kelly Rowland.

Na nagraniu nie ma ani odrobiony retuszu. Gwiazda modelingu udowadnia, że niedoskonałości ani trochę jej nie przeszkadzają. Dobrze czuje się w swoim ciele. Dowodem jest też opis, który brzmi:

Kocham siebie. Nie codziennie, ale bardzo.

Internauci są zachwyceni nagraniem, czego nie ukrywają w komentarzach:

  • Świetnie wyglądasz, cieszę się, że dodajesz takie wpisy, super.
  • Nie mogę się napatrzeć na to nagranie. Brawa za odwagę.
  • Odważne jest to ujęcie. Cieszę się, że dodajesz takie treści.

Podzielacie te opinie?


Ashley Graham pokazała ciało prawie rok po porodzie

Ashley Graham pokazała ciało prawie rok po porodzie

Ashley Graham

Ashley Graham

Ashley Graham

Ashley Graham

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×