Jeszcze niedawno osesek z burzą loków, a teraz już panna z długimi włosami. Córka Joanny Krupy rośnie jak na drożdżach

Asha ma długie włosy

Asha ma długie włosy

Joanna Krupa opublikowała nowe zdjęcie z córką. Dziewczynka bardzo się zmieniła. Jak wygląda Asha w długich włosach?

Joanna Krupa swojego drugiego męża, Douglasa Nunesa, poznała przypadkiem podczas spaceru z psami. Miłość szybko zaprowadziła ich przed ołtarz. 4 sierpnia 2018 roku w Krakowie odbył się ich ślub, a krótko po tym na świat przyszło pierwsze dziecko, Asha.

Odkąd córka Joanny Krupy pojawiła się na świecie, dumna mama opowiada o tym, jakim jest dzieckiem, pokazuje nowe zdjęcia dziewczynki. Nie szczędzi swoim fanom szczegółów z życia prywatnego. W rozmowie z Twoim Imperium wymieniła kilka cech Ashy. Okazuje się, że dziewczynka nieźle rozrabia.

Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać jaka jest mądra, sprytna, szybka. Komibinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić.

Według babci Jolanty charakter ma podobny do Joanny Krupy:

Mama mówi (mama Joanny Krupy, przyp. red.), że charakter właśnie! Powtarza, że to niesamowite, jak bardzo dziecko może być podobne do matki. Mnie tak samo wszędzie było pełno. Mogłam skakać cały dzień i nigdy nie byłam zmęczona. I też zaczęłam mówić, jak miałam zaledwie dziewięć miesięcy.

Czas płynie nieubłaganie i maleńka jeszcze niedawno dziewczynka, właśnie skończyła 2 latka.

Córka Joanny Krupy w długich włosach

Asha niedawno obchodziła drugie urodziny. Dziewczynka została obsypana prezentami. Wśród nich pojawiły się interaktywne misie, zabawki i inne akcesoria. Przy okazji urodzin dumna matka zamieściła na Instagramie archiwalny filmik z porodówki. Podpisała go:

2 lata temu poznaliśmy miłość naszego życia. Wszystkiego najlepszego dla naszej największej radości życia.

Córka modelki rośnie na naszych oczach. Asha pięknie się rozwija, a najbardziej zmienia się jej fryzura. Już nie jest oseskiem z burzę włosów, a śliczną panienką ze schludnym kucykiem. Dziewczynka staje się coraz bardziej podobna do swojej mamy.


Asha ma długie włosy

Asha ma długie włosy

Joanna Krupa i Douglas Nunes oraz Asha

Joanna Krupa i Douglas Nunes oraz Asha

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×