Joanna Krupa uczciła 2. urodziny Ashy, publikując film z porodu. Na taki krok nie zdecydowała się jeszcze żadna polska gwiazda

Asha - 2. urodziny córki Joanny Krupy

Asha - 2. urodziny córki Joanny Krupy

Joanna Krupa i Douglas Nunes świętują drugie urodziny Ashy wzruszającymi postami na Instagramie. Gwiazda Top Model pokazała, jak wyglądał poród. Takiego wideo nie opublikowała żadna polska gwiazda.

Joanna Krupa i Douglas Nunes dwa lata temu zostali rodzicami uroczej Ashy. Dziewczynka zrewolucjonizowała życie swoich rodziców. Czas szybko mija i malutka właśnie obchodzi urodziny. Z tej okazji na profilach jej rodziców pojawiły się wzruszające posty. Co opublikowali?

Joanna Krupa i Douglas Nunes świętują 2. urodziny Ashy. Film z porodu

Joanna Krupa swojego drugiego męża poznała przypadkiem podczas spaceru z psami. Miłość szybko zaprowadziła ich przed ołtarz. 4 sierpnia 2018 roku w Krakowie odbył się ich ślub, a krótko po tym na świat przyszło pierwsze dziecko, Asha.

Odkąd córka Joanny Krupy pojawiła się na świecie, dumna mama opowiada o tym, jakim jest dzieckiem, pokazuje nowe zdjęcia dziewczynki. Nie szczędzi swoim fanom szczegółów z życia prywatnego. W rozmowie z Twoim Imperium wymieniła kilka cech Ashy. Okazuje się, że dziewczynka nieźle rozrabia.

Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać jaka jest mądra, sprytna, szybka. Komibinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić.

Według babci Jolanty charakter ma podobny do Joanny Krupy:

Mama mówi (mama Joanny Krupy, przyp. red.), że charakter właśnie! Powtarza, że to niesamowite, jak bardzo dziecko może być podobne do matki. Mnie tak samo wszędzie było pełno. Mogłam skakać cały dzień i nigdy nie byłam zmęczona. I też zaczęłam mówić, jak miałam zaledwie dziewięć miesięcy.

Czas płynie nieubłaganie i maleńka jeszcze niedawno dziewczynka, właśnie skończyła 2 latka. Z tej okazji na profilach jej rodziców pojawiły się wzruszające wpisy.

Joanna Krupa pokazała film z porodówki i napisała:

2 years ago today we met the love of our lives. Happy birthday to our biggest joy in life. (2 lata temu poznaliśmy miłość naszego życia. Wszystkiego najlepszego dla naszej największej radości życia).

Wideo wzruszyło obserwujących profil gwiazdy. Pod postem życzenia dla słodkiej Ashy płyną szerokim strumieniem.

Również Douglas Nunes zdecydował się uczcić urodziny swojej księżniczki postem na Instagramie. Serię zdjęć córeczki podpisał:

Ona bierze mnie za rękę
Jestem najszczęśliwszym żyjącym człowiekiem
Mówiłem ci, kochanie
Jesteś radością mojego życia
-Chris Stapleton „Radość mojego życia”

Wszystkiego najlepszego Asha-Leigh Nunes!

Fotografie, jakimi podzielił się wzruszony ojciec, znajdziecie w naszej galerii. Ashy życzymy wszystkiego najlepszego!

Joanna Krupa i Douglas Nunes z córką na spacerze po Warszawie (fot. Justyna Bulińska)

Joanna Krupa i Douglas Nunes z córką na spacerze po Warszawie (fot. Justyna Bulińska)


Joanna Krupa świętuje 2. urodziny

Joanna Krupa świętuje 2. urodziny

Joanna Krupa świętuje 2. urodziny

Joanna Krupa świętuje 2. urodziny

Joanna Krupa świętuje 2. urodziny

Joanna Krupa świętuje 2. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×