Willa Artura Boruca trafiła na sprzedaż. Cena bardzo okazyjna jak na taki mini zamek

Artur Boruc dom w Glasgow

Artur Boruc dom w Glasgow

Artur Boruc wystawił na sprzedaż swoją posiadłość w Szkocji. Ile żąda za willę w Glasgow? Trzeba sięgnąć głęboko do portfela.

Artur Boruc kilka najlepszych lat swojej sportowej kariery spędził w Szkocji. To tam święcił tryumfy z Celtic’iem Glasgow. Choć od kilku lat już tam nie przebywa, zostały mu do uregulowania pewne sprawy majątkowe. Niedawno wystawił na sprzedaż dom, w którym mieszkał, grając w tamtejszym klubie.

Artur Boruc sprzedaje dom. Za ile można go kupić?

Artur Boruc jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich piłkarzy. Charyzmatyczny bramkarz wzbudzał zainteresowanie nie tylko na boisku piłkarskim, ale także poza nim.

Kilka najlepszych lat swojej kariery spędził w szkockim Glasgow. To tam zakupił posiadłość za około 1,3 miliona funtów. Teraz kiedy już nie jest związany ze Szkocją, pozbywa się spraw materialnych związanych z tym miejscem.

Willa, która usytuowana jest w Bearsden, zgodnie z opisem zapowiada się fantastycznie. Świetnie usytuowana, z pięknymi, przynależącymi do niej ogrodami. Zapewnia także dużą prywatność i posiada niesamowity klimat. Boruc kupił ją w 2008 roku. Teraz wystawił dom na sprzedaż.

Brytyjski „The Sun” informuje, że Artur Boruc chce za swoją posiadłość niecały milion funtów – dokładnie 950 tysięcy. W przeliczeniu na złotówki to niemal 5 milionów!

Oferta odbiła się głośnym echem wśród kibiców piłkarza. Mimo że są jego wielkimi fanami, to żartują, że niestety w ich skarbonkach, nawet jeśli sięgnąć do nich bardzo głęboko, takich funduszy nie ma. Z pewnością jednak w końcu znajdzie się jakiś kupiec.


Artur Boruc – dom w Glasgow

Artur Boruc – dom w Glasgow

Artur Boruc – dom w Glasgow

Artur Boruc – dom w Glasgow

Artur Boruc z synem

Artur Boruc z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×