Wydało się, kto jest matką chrzestną Archiego Harrisona! Dla wielu będzie to spore zaskoczenie

Książę Harry i Meghan Markle z synem. Archie Harrison

Książę Harry i Meghan Markle z synem. Archie Harrison

Archie Harrison, syn księżnej Meghan i księcia Harry'ego, został ochrzczony na początku lipca, a dopiero teraz wyszło na jaw, kim są jego rodzice chrzestni. Zobaczcie, co udało się ustalić.

Meghan i Harry zdecydowali, że chrzest ich syna będzie uroczystością prywatną, na którą zaproszą jedynie 25 najbliższych osób. Chociaż w dniu uroczystości rodzice opublikowali rodzinny portret, uparcie milczą m.in. na temat tożsamości rodziców chrzestnych. Nic więc dziwnego, że w brytyjskiej prasie cały czas trwają spekulacje na temat tego, kto doznał wspomnianego zaszczytu.

Zobacz: Jest oficjalne oświadczenie w sprawie porodu Meghan Markle! Rodzina królewska przerwała milczenie!

Kim są rodzice chrzestni Archiego?

Książęca para zdecydowała, że nazwiska rodziców chrzestnych nie zostaną ujawnione. Prawdopodobnie to sami zainteresowani o to poprosili.

Podobno jednym z ojców chrzestnych miał zostać makijażysta Meghan Markle – Daniel Martin, który należy do bliskiego grona znajomych księżnej. Do tego zaszczytu typowano też  dawnego przyjaciela Harry’ego – Jake’a Warrena.

Zobacz: Niepełna rodzina królewska powitała Donalda Trumpa. Zabrakło nie tylko Meghan. Zobacz, kto się pojawił

Spekulowano też, że być może, jeśli chodzi o matkę chrzęstną, to może być to Jessica Mulroney, która od lat zajmuje się stylizacją Meghan, albo Benita Litt, bliska przyjaciółka księżnej.

Kto zdradził nazwisko chrzestnej Archiego?

Dopiero teraz prawda wyszła na jaw, zupełnie przypadkiem. Wygadała się obecna na premierze ubrań zaprojektowanych przez Meghan królewska ekspertka Katie Nicholl.

Byłam tam podczas premiery i zauważyłam na widowni Isabel May, która jest matką chrzestną Archiego – powiedziała Entertainment Tonight.

Isabel May jest byłą dyrektor ds. komunikacji marki Burberry i jedną z najbliższych przyjaciółek Meghan. Podobno królowa Elżbieta II bardzo ceni sobie tę przyjaźń. O May informator mówi:

Pomogła Meghan, gdy ta rozpoczynała swoje życie w Londynie. Meghan bardzo na niej polegała. Wspierają się nawzajem i, podobnie jak inne koleżanki, wspólnie spędzają czas. Nie chcą jednak obnosić się z tą przyjaźnią.

Zobacz: Archie Harrison podbija internet! Mem Netflixa rodzina królewska zapamięta na długo! Jest też pierwszy skandal


Archie Harrison chrzest

Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Archie Harrison chrzest

Archie Harrison chrzest

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×