Szukaj

Antek Królikowski z nową dziewczyną przyłapani przez tabloid na imprezie! Czy jest ładniejsza od Julii Wieniawy?

Antek Królikowski jeszcze do niedawna rozpaczał po rozstaniu z Julią Wieniawą. Okazuje się, że to już przeszłość. Aktor znalazł kolejną miłość u boku pięknej nieznajomej, którą zabrał na galę Biznes Boxing Polska.
Antek Królikowski – nowa dziewczyna

Antek Królikowski raczej nie miał sporego szczęścia do kobiet. Jak twierdzi matka aktora, Małgorzata Ostrowska- Królikowska, jej syn źle lokuje swoje uczucia. Wszystkie dotychczasowe partnerki Królikowskiego były od niego sporo młodsze, co zdaniem pani Małgorzaty nie jest dobrym wyborem.

Młodsza od aktora była m.in. Julia Wieniawa. O rozstaniu pary przez długo czas było przecież głośno w kolorowej prasie. Młoda aktorka, która u boku gwiazdora wypłynęła na szerokie medialne wody, obecnie układa sobie życie u boku nowego chłopaka, którym jest juror Voice KidsBaron.

Okazuje się, że Antek także nie próżnował. Aktor szybko stanął na nogi, informując swoich fanów, że i on jest już w nowym związku. Nie zdradził jednak kim jest jego wybranka. Internauci mogli jedynie podziwiać cień kobiety, widoczny na wspólnym zdjęciu z Królikowskim i jego psem.

Wreszcie para zaliczyła wspólny debiut. Jak podaje Super Express aktor zabrał ukochaną na pierwszą oficjalną imprezę, którą była gala Biznes Boxing Polska:

 Antek został zaproszony przez zaprzyjaźnionego prawnika na galę boksu – podaje Super Express.

Tabloid podpatrzył również, że aktor walkami swoich kolegów nie był zainteresowany. Przez cały czas był wpatrzony w swoją blond piękność, którą czule obejmował, a nawet całował. Ukochana Antka jest związana ze środowiskiem prawników. Jednak w tak romantycznych okolicznościach nie kibicowała kolegom mecenasom walczącym w ringu. Najważniejszy był bowiem Antek!

Prawda, że romantycznie? Zdjęcia pary znajdziecie na stronie se.pl, link poniżej.

Zobacz: Antek Królikowski pokazał nową miłość publicznie wyznając jej uczucie! Lekko zakpił z Julki Wieniawy! [WIDEO]

Zobacz: Antek Królikowski pierwszy raz o swojej nowej 20-letniej partnerce! Potwierdził związek, a tabloid odkrył wszystkie karty!

Zobacz: Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną Julką Wieniawą!


Antek Królikowski zasługuje na tytuł amanta polskiego show-biznesu?

×